Úvodní stránka » *Životní styl* » Nové bydlení v Praze jako cesta k úspěšnosti

Nové bydlení v Praze jako cesta k úspěšnosti

Když chcete od života více, toužíte být úspěšná a žít si na vysoké noze, nesmíte na nic čekat. Štěstí a příležitost nepřijdou, musíte jim vyjít vstříc. Začít byste měla tím, že se přesunete na místo, kde jsou větší příležitosti získat lépe placenou práci a nové kontakty. Ideální je Praha a nyní dokonce máte příležitost bydlet v top lokalitě a neobyčejně zajímavém bytovém komplexu. Tato nabídka se prostě neodmítá!

Nový projekt budí velkou pozornost

K top lokalitám v hlavním městě patří hned z několika důvodů městská část Praha 4. Stává se místem, kde chtějí bydlet zejména mladí lidé. Táhne je sem blízkost přírody a bohaté možnosti sportovního vyžití, rychlé spojení s centrem i blízkost restaurací, barů a dalších míst, kde si můžete užívat zábavu. Pro velký zájem se na Praze 4 začaly stavět i nové byty, a to v moderním duchu tak, aby vyhovovaly vysokým nárokům mladých lidí.

rezidence Hadovitá

Neobvyklé umístění i minimalistické řešení bodují

Jedním z nejúspěšnějších je Rezidence Hadovitá, která budí pozornost již svým umístěním. 3 bytové komplexy totiž vyrostou na Michelské stráni. Jedná se o komplikovaný svažitý terén, který byl pro architekty z Arx Studia skutečnou výzvou. Splnili ji na výbornou. V místě vyrostou domy, které se terénem klikatí jako had a nabídnou nové byty v Praze 4 o dispozicích 1+kk až 4+kk, chybět nebudou ani tolik oblíbené ateliéry. Všechny byty byly navrženy tak, aby nabídly maximum možného prostoru a byly světlé a vzdušné. U všech byl zvolen minimalistický design, budou mít bílé dveře, podlahu s dekorem dubu a koupelnu řešenou v neutrálních tónech. Je to velká výhoda pro rezidenty, protože si snadno budou moci design přizpůsobit vlastním představám.

rezidence Hadovitá 2

Prodej už se rozběhl

Byty už jsou v prodeji a podle předpokladů je zájem dost vysoký. Aktuálně je jich volných ještě několik, prohlédněte si je na www.rezidencehadovita.cz. U bytů je online k dispozici i jejich plán. Než si ale začnete vybírat, zjistěte si, kolik vám banka půjčí. Základní představu o hypotéce pomůže udělat tato kalkulačka.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. Prodej domu (Veronika, 1. 8. 2019 18:17:47) Odpovědět

  Dobrý den, neprodával jste náhodou někdo dům v Praze? vyplatí se prodávat na vlastní pěst?

 2. Prodej domu (Jana, 2. 8. 2019 9:26:39) Odpovědět

  Já bych do toho na vlastní pěst určitě nešla, zbytečně riskujete, že se připravíte o peníze, za realitní kancelář stejně platí kupující, já dokonce v Praze narazila na realitku, která před prodejem vyplácí zálohu.

 3. Prodej domu (Veronika, 4. 8. 2019 16:35:21) Odpovědět

  Před prodejem zálohu?? To by se mi hodilo, která realitní kancelář dává zálohu před prodejem?

 4. Prodej domu (Jana, 5. 8. 2019 11:50:12) Odpovědět

  Ano realitní kancelář edox reality vyplácí klientům před prodejem zálohu, až do výše dvou milionů, je to podle toho, jakou odhadní cenu má nemovitost, kterou se chystáte prodávat. Zkuste jim zavolat na číslo 800 503 305, kde si domluvíte schůzku.

lifestyle magazine for woman