Úvodní stránka » *Podnikání* » Zpracování plechů CNC technologií

Zpracování plechů CNC technologií

Hledáte firmu, která provádí kvalitní zpracování plechů s pomocí cnc technologie? Společnost BESTA TRADE s.r.o. se specializuje na vysekávání plechů, ohýbání plechů i jejich ohraňování. Cení si každého zákazníka, a tak vychází vstříc jeho požadavkům a potřebám. Společnost BESTA TRADE s.r.o. se může pyšnit mnohaletými zkušenostmi, spolehlivostí a vysokou úrovní odvedené práce. Kromě zpracování plechů se věnuje rovněž výrobě výrobě jednoduchých konstrukcí z oceli, hliníku nebo nerezi.

Komplexní zpracování plechů pod jednou střechou

Navštivte webové stránky společnosti, kde se může podrobněji informovat o činnostech, které tato firma nabízí. Mimo ohýbání plechů lze vyhotovit např. zakružování profilů, ohýbané profily z pozinkovaných, ocelových a hliníkových plechů nebo pomocné konstrukce pro opláštění a střechu atd. V České republice působí tato firma již od roku 2005. Další činností společnosti BESTA TRADE s.r.o. je také zámečnická výroba z materiálů jako je ocel a hliník. V zámečnictví je využita technologie metodou TIG.

Společnost s bohatými zkušenostmi se vyplatí

Pokud Vás zajímají konkrétní realizace, najdete je na webových stránkách společnosti v sekci fotogalerie nebo reference, kterých je bohatá řada již od doby trvání společnosti. Společnost pracuje na ohýbání plechů s hydraulickou ohýbačkou, která zaručuje precizně odvedenou práci. V případě, že si budete chtít zakoupit pozinkované a lakované plechy, objednávka je vyřízena do 4 dnů. Máte-li zájem o ohraňování plechů, obraťe se na odborníky, kteří Vám rádi poradí a Vy budete spokojeni.  

zpracování plechů CNC technologií

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman