Úvodní stránka » *Módní trendy* » Zlatý náhrdelník jako symbol ženskosti a moci

Zlatý náhrdelník jako symbol ženskosti a moci

Zlaté šperky potěší každou nositelku ženského pohlaví. Dnes se žluté zlato dostává opět na výsluní, ne každé ženě totiž sluší bílé zlato či stříbro nebo naopak chce mít doma slušivou sadu ze žlutého i bílého kovu a střídat je podle různých příležitostí. Žluté šperky nejsou v žádném případě staromódní nebo zastaralé. Dárek v podobě zlatého prstenu, řetízku a náramku vykouzlí neskonalý obdiv na tváři každé obdarované ženy a bude vás za to ještě více milovat. Zlatý náhrdelník není jen pouhým šperkem, ale symbolem krásy a věčného mládí již od pradávna.

Krásné šperky jsou korunou ženské krásy

Magický kov žluté barvy je oblíbený u žen a mužů již po tisíce let. Již ve starověkém Egyptě věřili, že tento kov tvoří těla bohů, podle Inků se jednalo o symbol slunce a v řecké mytologii si mysleli, že zlato teče bohům v žilách jako krev. Kouzelný zlatavý prvek přitahoval pozornost a to trvá dodnes. Nositelé zlatých šperků dávají na odiv úspěch a bohatství, ženy zdůrazňují svou jemnost, ženskost a přirozenou krásu. Darujete-li ženě zlatý náhrdelník, dáte jí jasně najevo, co pro vás znamená a jakou k ní hoříte láskou.

Kvalitní a stylový zlatý náhrdelník

Nezáleží na tom, zda se rozhodnete milované osobě věnovat prsten, zlatý náhrdelník či náramek, daný šperk vybírejte opravdu pečlivě tak, aby zaujal na první pohled a byl vskutku originální. Tím dotyčné sdělíte, že je pro vás výjimečná. Nemusíte mít strach, že se netrefíte a že žlutý kov nebude slušivý, hodí se opravdu ke každému typu pleti a jakýmkoliv vlasům. Tyto šperky jsou nadčasové a budou se nosit ještě stovky let. Navíc podle odborníků je zlato považováno za elixír věčného mládí, příznivě ovlivňuje látkovou přeměnu a zpomaluje proces stárnutí. V dnešní době je rovněž s oblibou používáno v kosmetickém průmyslu a obsahují jej některé krémy na omlazení pleti.

zlatý náhrdelník

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman