Úvodní stránka » *Životní styl* » Zlaté Beskydy

Zlaté Beskydy

Beskydy jsou pohoří, které se nachází na severovýchodní straně Moravy na Valašsku. Pohoří Beskydy mají ráz středohor s řadou brázdovitých a kotlinových nížin. Pro turisty jsou Beskydy zajímavým místem, kam se vydat ve všech ročních obdobích. V jarních měsících můžete navštívit velké množství překrásných rezervací a národních parků, v zimě jsou zde velmi oblíbená zimní střediska, kde si užijete snowboard a lyžování.

Mezi ostatní neméně důležitá turistická místa patří Rožnov pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm, muzeum ve Velkých Karlovicích, nejhlubší česká propast v Teplici nad Bečvou, Žerotínský zámek v Novém Jičíně a mnoho dalších. Lákavým poutním místem je i horské městečko Štramberk, které je proslulé cukrářskou lahůdkou zvanou "Štramberské uši".

Pokud se tedy chystáte navštívit pohádkové místo beskydy, tak využijte služeb Bečva Villa resort s plně vybavenými bungalovi a luxusními vilami. Užijete si strávený čas v horské oblasti v pohodlí a příjemné atmosféře. Ubytováni se nachází v malebné Beskydské krajině v obci horní Bečva nedaleko místní přehrady v údolí pod Pustevnami.

Resort je vhodný pro všechny věkové kategorie, užijí si ho rodiny s dětmi, senioři a potěší i firemní klientelu. Spojte pracovní záležitosti s odpočinkem! K dispozici budete mít školící místnost, kde je dostatek soukromí a prostoru. Po práci pozvěte kolegy do posilovny, kde se skvěle odreagujete a přijdete na nové myšlenky.

I vaše rodina ocení společně strávené chvilky ve wellness centru, které Bečva Villa resort nabízí. Uvolněte se koupelí ve vířivce, zbavte se toxinů v sauně a využijte nabídku masáží. Vaše tělo se zregeneruje, vaše mysl se zklidní a vy se nadýchate zdravého horského vzduchu.

Autor: Zuzana H.

 

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman