Úvodní stránka » *Životní styl* » Zhubněte s úsměvem

Zhubněte s úsměvem

S jarem přicházejí první slunné dny a vysoké venkovní teploty. Teplé počasí nás nutí odložit vrchní ošacení a ukázat na odiv naše tělo po zimních měsících. Každá žena v tomto období přemýšlí, jak co nejrychleji a nejefektivněji shodit přebytečné kilogramy. Pokud máte z hubnutí strach nebo nevíte jak na to, tak požádejte o radu odborníka v oblasti zdravého životního stylu.

S ohledem na tuto problematiku vznikl portál LehkáVáha.cz, který se zabývá hubnutím, sportem a zdravým životním stylem. Najdete zde vše o správném sportování, vyvážené zdravé stravě a můžete se inspirovat zajímavý recepty a osvědčenými dietami. V katalogu portálu najdete tipy na fitness studia, výživové poradce, liposukční centra, fit-restaurace a další služby v okolí vašeho bydliště.

Zdravé menu v restauraci

Pokud se držíte zásad zdravého stravování nebo držíte dietu neznamená to, že si nemůžete dát jídlo v restauraci. Stačí přemýšlet o výběru restauračního zařízení a především o vhodné volbě pokrmu. Nebojte se komunikovat s číšníkem a ptejte se na co potřebujete. Každá lepší restaurace vám u některých druhů jídel připraví dietní a zdravější variantu. V dnešní době je stále více restaurací zaměřených na zdravou stravu a hubnutí, naleznete je v katalogu LehkáVáha.cz.

Cvičením ke zdraví

Pro každého člověka je vhodná jiná sportovní aktivita, někoho baví cvičení v posilovně, někdo dává přednost jízdě na kole nebo procházce na čerstvém vzduchu. Nezáleží však na tom, jaký sport máte rádi, důležitá je pravidelnost a trvání vykonávaného sportu. Někteří lidé jsou omezeni různými nemocemi, které jim brání aktivně sportovat. V těchto případech je nutná konzultace s lékařem! Inspirujte se na portále LehkáVáha.cz, který vám pomůže ke štíhlé linii!

 

Autor: Zuzana H.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman