Úvodní stránka » *Módní trendy* » Zdravá obuv pro Vaše děti

Zdravá obuv pro Vaše děti

Myslíte si, že svým dětem kupujete správnou obuv? Nevhodně zvolené dětské boty mohou způsobit nevratné škody, nejčastěji to jsou zdravotní následky, které si s sebou děti nesou po celý život. Rozdíl mezi dětskou a dospělou nohou je nejen ve velikosti, ale liší se i mnoha anatomickými a funkčními vlastnostmi. Investujte do zdraví Vašich dětí a dopřejte jim to nejlepší pro správný vývoj a růst. Dětem roste noha velmi rychle, a tak dětem obuv stále kontrolujte. Nejhorší je, když děti musí nosit příliš malé boty, které je tlačí a deformují jejich chodidlo. Nebojte se, i zdravotně nezávadné dětské botičky se mohou dětem líbit.

Jistota správného výběru dětské obuvi

Jak tedy zjistíte, že je dětská obuv pro Vaše dítě vhodná, a zda splňuje všechny zdravotní a kvalitativní standardy? Navštivte některý z webů se zaměřením na online prodej zdravé dětské obuvi, kde naleznete široký výběr obuvi pro děti každého věku. Dětskou nohu nemusí deformovat jen špatná velikost obuvi, ale rovněž i její tvar. Zvláště nevhodný je tvar do špičky, který deformuje nejen chodidlo, ale i prsty u nohou. Naprosto nevhodným trendem dnešní doby jsou dětské boty s podpatkem, které mají v oblibě mladé slečny.

Dětské boty Superfit

Rakouská firma SuperFit je známá v oblasti vývoje a designu dětských bot. Tato značka je velice oblíbená u zákazníků, a to hlavně proto, že neuvěřitelných 97 % pediatrů a ortopedických chirurgů z celé Evropy hodnotí dětské boty SuperFit nejvyšším počtem bodů. V nabídce této firmy si můžete zakoupit boty, které mají pevné sedlo, kvalitní šněrování, dostatečné místo na dětské prsty a flexibilní podrážku. Všechny boty jsou dokonale prodyšné a díky technologii GORE-TEX, řadíme tyto boty pro děti jako vysoce nepromokavé. Děti tak mají nohy v teple, suchu a pohodlí. 

dětské boty

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman