Úvodní stránka » *Zdraví a kosmetika* » Zázračné účinky masážních gelů

Zázračné účinky masážních gelů

Masážní gely mají skvělé zklidňující účinky a poskytují úlevu pro namáhané svaly. Každá žena ocení zejména skořicový masážní gel na zmírnění celulitidy, který krásně prohřeje postiženou oblast a vyhladí problémové partie. Internetový e-shop Topvet.cz nabízí řadu bylinných masážních gelů pro každého z vás.

V nabídce e-shopu se nachází mnoho druhů gelů z bylinných směsí, které pomohou ulevit od bolesti a zmírnit příznaky různých onemocnění. Tato kosmetika se opírá o tradice a ověřené receptury, které jsou propojeny s nejnovějšími poznatky z přírodní a alternativní medicíny. Účinnými složkami těchto masážních gelů jsou zahuštěné bylinné extrakty a rostlinné silice.

Znovuobjevená síla

Pokud jste sportovně založení nebo vykonáváte fyzicky náročnou práci, tak vám pomohou gely na namáhané svaly či bolesti kloubů. Skvělým pomocníkem pro vás bude chladící masážní gel, který je vhodný zejména po zátěži. Na bolavé svaly vyzkoušejte alpský či jalovcový gel, který odstraní bolesti a únavu. Kostivalový gel urychluje hojení zlomenin, používá se jako podpůrný prostředek proti bolestem kloubů, zánětů svalů a špatně se hojících ran.

Léčivá moc

Mezi oblíbený a známý gel patří měsíčkový gel z extraktu měsíčku lékařského. Tato bylina je známá svými léčivými protizánětlivými účinky při kožních zánětech, odřeninách a popáleninách. Výborným pomocníkem je i třezalkový bylinný gel, který obsahuje antibiotické a protizánětlivé složky. Třezalka se užívá na některé formy ekzémů, na lupénku a urychluje hojení drobných poranění.

Složení všech nabízených masážních gelů je tvořeno z účinných a ověřených extraktů léčivých rostlin. Příjemná masáž uvolní a regeneruje tělo a prokrví vaši pokožku. Všechny gely jsou voňavé a osvěžující s jemným chladivým či hřejivým účinkem. Neváhejte a vyzkoušejte některý z těchto produktů masážních gelů!

Autor: Zuzana H.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman