Úvodní stránka » *Životní styl* » Zažijte vzrušující adrenalin při tandemovém seskoku z letadla

Zažijte vzrušující adrenalin při tandemovém seskoku z letadla

Toužíte-li po nezapomenutelném dobrodružství se svým partnerem nebo přáteli, letecké zážitky pro vás budou to pravé ořechové. Při seskoku padákem, tandemovém seskoku z letadla či vyhlídkovém letu balónem si užijete adrenalinu až až. V oblacích vás čeká nepředstavitelná podívaná na krajinu v dálce a světélkující města, na takový zážitek opravdu nelze zapomenout. Vybere si každý, v nabídce je více než 300 leteckých zážitkových dárků s odletem po celé České republice.

Tandemový seskok z letadla pro odvážlivce

Pro všechny dobrodruhy a milovníky stoupajícího adrenalinu v těle je tandemový seskok z letadla tou pravou volbou. Můžete si jej zakoupit pro sebe nebo jako vtipný dárek pro vaše blízké, určitě jim vyrazíte dech! Ale věřte, že až seskok absolvují, budou mít chuť skočit znovu. Tandemový seskok z letadla nelze uskutečnit přímo v Praze, ale volný pád můžete zažít v místech, jako jsou Příbram, Brno, Klatovy, Budějovice, Hořovice, Most, Strakonice, Jihlava, Kolín, Plzeň, Jičín, Tábor, Jindřichův Hradec a Kyjov. Při seskoku vystoupáte s letadlem do výšky 4 až 6 kilometrů, a to je opravdu jízda! Pokud máte stále obavy, vyzkoušejte si simulátor volného pádu předtím na zkoušku.

300 leteckých zážitkových dárků pro všechny generace

Ne každý z nás je stvořen k adrenalinovým zážitkům, pokud nemáte odvahu na takové šílenosti, ale přesto chcete zažít něco nového, na co jen tak nezapomenete, vyzkoušejte let balónem. Vyhlídkové lety v balónu probíhají v přátelském a poklidném duchu, nejedná se o žádné megabalóny pro spoustu lidí. Nováčci v létání se opravdu nemusí bát, bezpečnost je na prvním místě. Létá se pouze za ideálního počasí, a tak se může klidně stát, že neodletíte v prvním rezervovaném termínu. Z široké nabídky 300 leteckých zážitkových dárků si zcela jistě vyberete super tip jak pro mladé novomanžele, tak pro seniory v letech.

tandemový seskok

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman