Úvodní stránka » *Životní styl* » Zařízení nové kuchyně pečlivě zvažte

Zařízení nové kuchyně pečlivě zvažte

Kuchyně a jídelna jsou místa, kde se celá rodina pravidelně schází při konzumaci pokrmů. Lidé rádi tráví společný čas s rodinou, při snídani se informují o tom, co je ten den čeká, při obědě co ještě musí zvládnout a při večeři přichází shrnutí celého dne. Jídelní prostor také rádi využíváme pro rodinné sešlosti a setkání s přáteli.

Téměř každá žena se cítí velice dobře v roli hostitelky a dobré hospodyně a tak ráda připravuje různá jídla či občerstvení. Kuchyně je velice důležitou místností v celém bytě či domě. Kdo by si dokázal představit bydlení bez funkční a prakticky zařízené kuchyňské linky?

K zařízení nové kuchyně nebo renovace staré kuchyňské linky bychom měli přistupovat pečlivě a zodpovědně. Nejlepším řešením je konzultace přímo s odborníky. Prodejci kuchyní nabízejí širokou škálu materiálů a barev a jejich kombinací. Pro netypické rozměry vaší kuchyně jsou vhodnou variantou kuchyňské sestavy na míru s věstavným nábytkem a spotřebiči.

Při plánování nové kuchyňské linky nezapomeňte na dostatečné osvětlení. Trendovou záležitostí jsou bodové zářivky, které nahradí centrální světlo. Bodové zářivky mohou být instalovány přímo do kuchyňských skříňek i nad prostorem pro přípravu pokrmů, nad mycí část a nad zónu vaření. I osvětlení může být skvělým designovým kouskem.

Kromě kuchyně je potřeba zařídit i jídelnu. Do jídelny můžete zvolit kulatý, oválný či hranatý stůl. Židle by měli být stabilní a pohodlné. Pokud žijete sami, nepořizujte si jen jednu židli, těžko by jste pak přilákali nějaké návštěvníky. Důležitou součástí vaší jídleny je i prostírání a dekorace, která celou místnost krásně rozzáří. Na jídelní stůl můžete umístit vázu s živými květinami, která místnost krásně provoní.

Inspiraci naleznete v novém e-magazínu, který se zabývá bydlením a kuchyněmi. Čeká vás tu inspirace na nábytek, fotografie kuchyní a spoustu zajímavých receptů. Nové tipy ze světa bydlení najdete i na facebooku.

Autor: Zuzana H.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman