Úvodní stránka » *Životní styl* » Zápisy do jazykových kurzů jsou opět v plném proudu

Zápisy do jazykových kurzů jsou opět v plném proudu

Chcete se už konečně naučit cizí jazyk nebo se v něm zdokonalit a postoupit do vyšší úrovně? Neodkládejte to zase až na příští rok, nyní probíhají zápisy do zimních kurzů, a to za velmi výhodné ceny. U studentů je velice oblíbená jazyková škola Britannika v Praze a její vskutku zajímavý výukový program se zkušenými a kvalitními lektory.

Na co se zaměřit při výběru jazykové školy?

Ne každá škola, která je zaměřená na výuku cizích jazyků přináší dobré výsledky. Na co si teda máte dát pozor? V první řadě si zjistěte, kde výuka probíhá, ať nejezdíte zbytečně daleko a na cestách nestrávíte půlku dne. Ujasněte si, co vlastně hledáte a co od studia očekáváte. Zeptejte se svých známých či přátel na zkušenosti s danou jazykovou školou a běžte se do vybraného zařízení podívat. Nakonec zbývá vybrat si ten správný kurz. Profesionální jazyková škola Praha má pro své budoucí studenty připravený zkušební test. Ten pak rozhodne, jakou úroveň daného jazyka máte, a nabídne vám výpis kurzů na míru vašim znalostem.

Jazyková škola Britannika vás zaujme svým metodickým přístupem

Při výuce se zde kombinuje poslech, čtení a mluvení, poté následují písemné dovednosti studentů. Součástí lekcí jsou moderní učebnice, audio a video zařízení. Učení je plné motivace a zajímavých informací o cizojazyčných zemích, např. se naučíte rozdíl mezi britskou a americkou angličtinou. Britannika jazyková škola Praha 2 je otevřená již od roku 2009 a nachází se přímo v centru.  Mezi její výhody patří systém zapůjčení učebnic, výuka deseti světových jazyků, obrovská rozmanitost kurzů, garance malých studijních skupin a možné nahrazení zmeškaných hodin. Ročně zde absolvuje kurz cca 1300 studentů. Nově škola nabízí také studijní pobyty v zahraničí, vydat se můžete třeba do Itálie, Španělska nebo na Maltu.

jazyková škola

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman