Úvodní stránka » *Životní styl* » Zajímejte se o to, co pijete!

Zajímejte se o to, co pijete!

Voda je pro lidstvo významná a je nutná pro existenci všech životních forem. Voda má podstatný vliv na celou naší planetu a povrch země. H2O je v každém živém oganismu. Naše tělo obsahuje cca 70% vody a voda v našem organismu má klíčovou úlohu pro správnou funkci orgánů. Bez vody by jsme vyhynuli a zanikl by veškerý život na naší planetě.

Do budoucna se stává pitná voda a především její dostatek nepředstavitelným problémem. U nás zatím nedostatek vodních zdrojů nehrozí, avšak úprava vody se stává nestále diskutovanějším tématem. Lidé se zajímají o způsoby, jak efektivně docílit čisté vody s pomocí různých druhů vodních filtrů.

Reverzní osmóza

Jeden z možných vodních filtrů je reverzní osmóza, která spočívá v protlačení vody osmotickou membránou s otvory o velikosti vodních molekul, a tak se do vody nedostanou nečistoty. Znečišťující látky odchází přímo do odpadu. Reverzní osmóza je moderní řešení, jak docílit čisté a zdravé vody a zároveň se jedná o nejšetrnější způsob filtrace vody.

Filtrační konvice

Zárukou kvalitní vody jsou filtrační konvice, které vynikají svou funkčností. Vodní filtry odstraní nečistoty, které se nacházejí ve vodě. Zbavíte se tedy chloru, dusičnanu, chemických látek a omezíte tvrdost vody. Po čase se filtry zanesou a tak je třeba je pravidelně čistit a po určité době vyměnit. Pomocí filtrování vody získáte čistou a zdravou vodu, která vám zachutná.

Autor: Zuzana H.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman