Úvodní stránka » *Životní styl* » Zahradní krby nejen pro romantické chladné večery

Zahradní krby nejen pro romantické chladné večery

Dnes již zahrada neslouží jenom pro pěstování ovoce a zeleniny, případně pro chov domácích zvířat. Užitková zahradní plocha se postupem času mění také na místo, které slouží pro relaxaci a odpočinek. Lidé si staví pergoly a rozlehlé terasy se zastřešením, pořizují si stylové posezení z masivu nebo ratanového nábytku a pro pořádání různých oslav, párty a večírků v exteriéru rodinných domů nechybí ani grily, udírny, otevřená ohniště a zahradní krby. Ty neslouží pouze pro přípravu specialit z masa, sýru či zeleniny, ale rovněž pro vytvoření příjemné atmosféry a pohody u rozpáleného ohně.

Zahradní krby snadno zapadnou do konceptu vaší zahrady

Mnoho firem začalo reagovat na změnu životního stylu zákazníků a začaly se vyrábět rozličné modely zahradních krbů a grilů. Jednotlivé typy slouží k různým účelům, od zahradního grilování s rodinou a přáteli, až po posezení ve dvou v romantických chladných večerech při praskajícím ohni. Firma „Zahradní krby a grily Věříš“ je na trhu v tomto oboru již 17 let a s výrobou těchto produktů má bohaté zkušenosti. Díky spojení kvality použitého materiálu a neotřelého designu vznikají zahradní krby, se kterými jsou zákazníci maximálně spokojeni. Každým rokem se můžete setkat s představením nějaké novinky, avšak i stávající modely jsou neustále vylepšovány k nejvyšší možné dokonalosti.

Se správným výběrem zahradního krbu či grilu vám poradí odborníci

V kolekci venkovních krbů, grilů a udíren naleznete několik způsobů provedení, zahradní krby jsou nabízeny v pěti základních typech s kvalitním zpracováním a dlouhou životností. Jednotlivé komponenty výrobku jsou vyráběny převážně ruční prací, rozhodně se nejedná o pásovou výrobu jako u některých zahraničních produktů. Krby jsou sestaveny z vápenopískových cihel s pomocí suché technologie bez použití jakékoliv chemie v podobě lepidel nebo malty. Suchý systém stavby nezpůsobuje při používání žádné nežádoucí praskání, navíc lze krb jednoduše a snadno přemístit do jiné části zahrady. Topit lze dřevěným uhlím či dřevem.

zahradní krby

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

  1. Zahradní krb (Karlous, 1. 5. 2017 17:09:10) Odpovědět

    Nejhezčí zahradní krby mají stejně tady http://www.flamen.cz/cz/produkty-rozcestnik/designove-zahradni-krby/ :)

lifestyle magazine for woman