Úvodní stránka » *Pro děti* » Zahradní domečky nejen pro vaše hravé děti

Zahradní domečky nejen pro vaše hravé děti

Jaro je sice ještě daleko a venku pořád poletuje sníh, ale právě teď přicházejí prodejci s novými modely zahradních domků pro novou sezónu. Vzhledem k tomu, že doba dodání a výroba domků je 5 až 6 týdnů, je ideální čas na objednávku už v zimních měsících. Vaše děti se tak s příchodem prvních slunečních jarních paprsků zaradují z nových herních prvků na zahradě. Od jara do podzimu si můžete užívat s dětmi venku, věřte, že budou nadšené. Široký sortiment zahradních domků ze dřeva je k dostání v různých velikostech podle vašich rozměrových možností. Vybírejte z kvalitních dřevěných staveb, pergol a altánů či domečků pro děti. Nechybí ani rozlehlé luxusní domky, stavby na nářadí, garáže a přístřešky pro auto.

Oblíbené dětské domky Herold

U dětí jsou zahradní domky Herold velice oblíbené. I vy oceníte, že jsou dostupné za velmi příjemné ceny, dají se jednoduše složit a nezabírají skoro žádný prostor. Dřevěné dětské domečky jsou určené především na zahradu, avšak pokud máte dostatek místa v domě, můžete je postavit u vás doma. Vždyť tyto dětské úkryty jsou hojně využívány také v mateřských školách, dětských koutcích, hřištích, hotelech a restauracích. Rozvíjejte fantazii dětí při venkovních hrách v jejich vlastním doupěti. Krásné dětské domečky české výroby splní tajný sen holek i kluků. V deštivém počasí se vaše ratolesti snadno schovají a přečkají dobu než přestane pršet v pohodlí a suchu. K dětské stavbě lze připojit skluzavku, pískoviště a malý nábytek pro vytvoření perfektního zábavního koutku.  

Zahradní dřevěné stavby na nářadí

Pro tatínky a dědečky, zahrádkáře a kutily jsou oblíbeným řešením zahradní domky, slouží pro úschovu nářadí, sekačky, lehátek, židlí nebo třeba slunečníku. Vše co potřebujete skladovat v suchu a bezpečí můžete uzamknout do nářaďového domu. Dřevěné domky na nářadí značek Herold a Palmako jsou dostupné v libovolných rozměrech. Výroba probíhá za použití kvalitních materiálů s postupy zaručujícími dlouhou životnost a snadnou údržbu. Veškeré stavby jsou navíc ekologické, což potvrzují certifikáty a mezinárodní normy.

zahradní dětské domečky

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman