Úvodní stránka » *Pro děti* » Zábavní park pro děti na vaší zahradě

Zábavní park pro děti na vaší zahradě

Menší děti milují hodiny strávené na hřišti. Pískoviště a prolézačky představují fascinující možnosti hraní. Pro nás, maminky, to už tak skvělé většinou není. Veřejná hřiště nejsou vždy na 100 % bezpečná, velký počet dětí znamená čekání u houpačky či skluzavky a o hádkách, komu patří ta lopatička, ani nemluvě. Co takhle zřídit si podobný prostor na hraní přímo na vaší zahradě?

Dětské domečky

Které dítě by nechtělo mít vlastní domeček? Holčičky se v mžiku promění v malé hospodyňky, kluci ve vojáky bránící jejich pevnost. Je to místo, kde se mohou ukrýt před zvídavými pohledy rodičů, ale i východisko, pokud třeba prší. Dětské domečky seženete v různých provedeních. Dřevěné i plastové. Ve tvaru klasické chaloupky, posedu včetně žebříku, případně v podobě stanu. Záleží čistě na vás, zda je doplníte o funkční okna, dveře, vnitřní vybavení – židličky, stolky, kuchyňku, nebo se budete držet jednoduchosti. Dřevěné domky Herold jsou vyrobeny tak, aby dokonale imitovaly opravdový dům. Splňují nejpřísnější bezpečnostní normy. Zároveň vydrží dlouhá léta bez nutnosti větší údržby.

Skluzavky prostě musíte mít také!

Bez skluzavky by vaše soukromé hřiště nebylo úplné. Buď ji můžete pořídit přímo s domečkem, nebo kupte dřevěnou věž, na níž je skluzavka upevněna. Věže bývají k dostání bez střechy i se stříškou. Případně můžete zvolit set skluzavky s houpačkou. Domky Harold nabízí skluzavky i sety s houpačkou splňující zákonnou normu EN 1176. Tyto produkty jsou certifikované i k použití na veřejných prostranstvích, proto se není třeba jakkoliv obávat nestabilní konstrukce a podobně. Zvládnou zvýšenou zátěž zcela bez problémů.

Jak minimalizovat riziko úrazů?

Předně je nutný stálý dohled dospělé osoby nad dítětem. I přes veškerou pozornost však může dojít k úrazu, který lze eliminovat tzv. dopadovou plochou tlumící pády. Ta může být z pevných, ale i sypkých materiálů. Například zatravnění, kůra, drobný štěrk, písek, případně pryžové desky.

hřiště pro děti na zahradě

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman