Úvodní stránka » *Životní styl* » Vznikající projekt Vilapark Klamovka v Praze si zamilujete

Vznikající projekt Vilapark Klamovka v Praze si zamilujete

Kdo z nás by netoužil po krásném bydlení s výhledem? Právě takové bydlení aktuálně vzniká v pražské Klamovce. Nabízí ideální byty pro každého, protože kombinuje bydlení v centru města s blízkostí přírody. Čím bude bydlení v Klamovce vynikat a jaké byty budou k dispozici? 

zena-in.com_vilaparkklamovka_uvodni.jpg

Atraktivní bydlení ve Vilaparku Klamovka je vhodné pro každého

Projekt výstavby nových bytů nese název Vilapark Klamovka. Dělí se na dvě části, domy A a B, které se v mnohém liší, ale spojuje je jedno: pro své budoucí obyvatele budou velmi atraktivní. Oba bytové domy budou disponovat osmi vchody a byty od velikosti od necelých 40 m2 (1+kk) až do velikosti penthousu, který bude mít rozlohu přes 200 m2 a rozdělen bude na 5 místností s kuchyňským koutem. Oblast Klamovka se nachází nedaleko centra Prahy, v blízkosti zámeckého parku Klamovka, Ladronky a Kinského zahrady.

Byty s výhledem na město

Pojďme se nejprve zaměřit na bytový dům A. Ten je umístěn na severní straně pozemku a své nové obyvatele láká neskutečnými výhledy na Prahu. Byty, které jsou v domu A k dispozici disponují velkými prostory a na jižní straně stavby nabízí výhledy do parku. Zároveň ale svým obyvatelům poskytují i dostatek soukromí.

Klidnější a útulné bydlení vhodné pro rodiny

Hledáte ideální bydlení pro rodiny v Praze? To je pak pro vás, jako stvořený bytový dům B. Ten totiž leží na jižní straně pozemku, která je klidnější a nabízí výhled do zahrady. Pozemky, které k domu patří, jsou rozlehlé a zcela bezpečné. Dají se proto využít pro hry s dětmi i posezení s přáteli na piknikové dece. V obou případech nemusíte mít obavy z neutuchající dopravy. Přestože Vilapark Klamovka vzniká v Praze, bude nabízet klidné bydlení.

zena-in.com_vilaparkklamovka_01.jpg

Toužíte-li po bydlení s výhledem na město nebo do klidné zahrady, projekt Vilapark Klamovka vzniká přímo pro vás.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman