Úvodní stránka » *Zdraví a kosmetika* » Výživové poradenství NATURHOUSE na míru

Výživové poradenství NATURHOUSE na míru

Většina z vás se někdy v životě pokoušela úspěšně či neúspěšně zhubnout nějaká kila navíc, drželi jste všelijaké diety, často jednostranné a opravdu drastické, pokud jste se nějakých kil přece jenom zbavili, tak výsledek bohužel nebyl trvalý. Hladovění a nesmyslné stravování není tou správnou cestou, zdravé hubnutí je celoživotním stylem. Je potřeba si uvědomit, že obezita je vážně nebezpečná pro naše zdraví, v České republice má však tendenci neustále narůstat a počet lidí s menší či větší nadváhou stále rok od roku stoupá.

Co nám hrozí při neléčené obezitě?

Neberte nadváhu příliš lehkovážně, nemocem způsobených obezitou podléhá větší počet osob než na důsledky dlouhodobého kouření. Aktuálně se podle průzkumu Všeobecné zdravotní pojišťovny u nás v ČR pohybuje 34 % populace s nadváhou a 21 % s obezitou, což je alarmující. Co nám tedy hrozí? Nejčastěji jste ohrožení cukrovkou, vysokým krevním tlakem, srdečními chorobami, selháním ledvin, neplodností, onemocněním kloubů, bolestmi zad a dalšími vážnými nemocemi. Trvalé zdravé stravování je způsob, jak předejít zdravotním komplikacím a cítit se dobře.

Úspěšná metoda NATURHOUSE

Na samotném začátku této skvělé metody jsou konzultace a výživové poradenství s odborným poradcem zdarma. Po 30minutové úvodní analýze, kde bude zjištěna vaše hmotnost, poměr tuku, vody a svalů v těle, zdravotní stav a stravovací zvyklosti, pro vás výživová poradkyně sestaví jídelníček na míru na principech středomořské stravy z běžně dostupných surovin. Další konzultace jsou většinou 1× za týden a trvají cca 15 minut. Jídelníček je pestrý, velice chutný a bere ohled na vaše chuťové preference. Doporučená strava je doplněna o čistě přírodní produkty z bylin, ovoce a zeleniny. Správné a bezpečné hubnutí sníží váhu o 0,5 až 1 kg za týden. Po dosažení cíle se naučíte, jak si svou novou váhu udržet natrvalo.

Centrum NATURHOUSE najdete v České republice aktuálně až v 89 pobočkách, do budoucna je jich v plánu až 150.

výživové poradenství 1 výživové poradenství 2

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman