Úvodní stránka » *Podnikání* » Využijte nabídku služeb pražské eventové agentury

Využijte nabídku služeb pražské eventové agentury

Plánujete zorganizovat event či firemní večírek, který si spolu s vašimi zaměstnanci a obchodními partnery maximálně užijete? Rádi byste uspořádali nezapomenutelnou akci a sdělili pozvaným váš koncept a hodnoty společnosti? Přenechte celou organizaci firmě s bohatými zkušenostmi ve svém oboru, ta se postará o veškerý průběh včetně nejmenších detailů od začátku až do konce. Vy si celý event užijete bez starostí, a můžete se tak plně soustředit na jednání s případnými novými business partnery a marketingovou podporu vašich zaměstnanců.

Komplexní eventy od Benchmark od A do Z

Máte-li již v samotném počátku jasný záměr předat účastníkům nějaké sdělení či myšlenku, svěřte se odborníkům, ti sdělí vše za vás v podobě události s perfektně promyšleným konceptem. Eventová agentura Benchmark již přes 10 let pořádá originální eventy se spoustou zábavy a vzdělávání pro každého. Všechny akce jsou připravovány na míru na klíč podle požadavků zákazníka, fantazii se meze nekladou. Nic není nemožné. Eventy a pořádání konferencí jsou zajištěny včetně nejmodernější techniky, 3D dekorací a vizualizací. Agentura má vlastní hostesky Praha, všechny vystupují profesionálně a s úsměvem za každé situace. Využít je můžete na gala večerech, tiskových konferencích, sportovních událostech, degustacích či road shows.

Teambuilding a školení na míru

Chcete-li uskutečnit teambuilding se zaměřením oblasti, např. na komunikační schopnosti v týmu, leadership a project management, nechte si navrhnout vše na míru. Teambuilding by rozhodně neměl být nudný, naopak takové akce by měly být plné zábavy, relaxace a uvolněné atmosféry. Vždyť slouží také jako odměna pro zaměstnance. Pro účastníky je možné zorganizovat různé hry a zábavné činnosti, jako jsou kinball, grilování, projížďka na kole nebo plavba na řece a mnoho dalšího. Oblíbený je rovněž teamspirit, ten má za úkol stmelit kolektiv a začínající týmy ve firmě, na rozdíl od teambuildingu, který se má kromě zábavy zaměřit i na zlepšení pracovních schopností a řešení krizových situací.

pořádání konferencí

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman