Úvodní stránka » *Životní styl* » Výhodný pronájem aut od společnosti Ofran

Výhodný pronájem aut od společnosti Ofran

Chystáte se v tomto roce na dovolenou? Letos můžete vyrazit do míst po celé světě. Už nemusíte složitě řešit dopravu, jelikož společnost Ofran nabízí možnost vypůjčit si vůz v téměř jakékoliv zemi na světě. Cestování vlastním vozidlem přináší jistá rizika a komplikace, mnohem jednodušší je proto se na Vámi zvolené místo dopravit letecky a nadále cestovat po historických památkách a zajímavých výletech autobusem, vlakem nebo vypůjčeným vozidlem. Se společností Ofran si můžete vypůjčit vůz dle jejich nabídky až na 6000 místech ve více než šedesáti zemích na celém světě.

Největší zprostředkovatel pronájmů vozidel v České Republice

Důvěřujte společnosti, která je ve spolupráci s těmi nejznámějšími půjčovnami jako je Europcar, National, Alamo, Budget, Avis, Hertz a mnoho dalších. Transparentní nabídka zapůjčených vozidel zajišťuje tu nejlepší cenu bez skrytých poplatků. Společnost Ofran, která je na trhu již od roku 2005, nabízí např. pronájem auta v Itálii nebo v jakémkoliv dalším státě v Evropě. Chystáte se mnohem dál za hranice Evropy, i pro Vás máme snadné řešení, kterým je např. pronájem vozidel v USA. Pro každého se najde to nejvýhodnější individuální řešení na míru za rozumnou cenu.

Transparentní zapůjčení auta bez skrytých poplatků

Průhledné a dobře čitelné smlouvy neskrývají žádné nemilé překvapení, naopak cena zapůjčení vozu kromě samotného pronájmu zahrnuje i neomezený počet najetých kilometrů, místní poplatky a pojištění pro případ poškození nebo krádeže bez Vaší spoluúčasti. Už se nebudete muset stresovat, že budete muset na cestách řešit nutné opravy Vašeho vlastního vozidla, se zapůjčeným vozem bude bez stresu a bez starostí. V případě poruch nabízí společnost, která poskytuje pronájem vozidel v cizí zemi asistenční službu, která je Vám k dispozici nepřetržitě 24 hodin každý den.

zapůjčení auta

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman