Úvodní stránka » *Životní styl* » Výhodné nákupy s plnou peněženkou

Výhodné nákupy s plnou peněženkou

Slyšeli jste někdy o možnosti vrácení části peněz za vaše nákupy? Jedná se o způsob, jak výhodně nakoupit a ještě ušetřit při nakupování na internetu. Vy nakupujte jako obvykle a nic se pro Vás nemění, samozřejmě až na to, že s plnou peněženkou získáte část svých peněz zpět. Jak lákavé? Nyní můžete pořídit vše ještě levněji a Vašemu, partnerovi, rodině a přátelům udělat radost z dárků, které potěší a skoro nic Vás nebudou stát.

Jak to funguje?

S plnou peněženkou, která vyplácí svým uživatelům část peněz zpět z celkové hodnoty nákupů na internetu a poskytuje slevy např. v online cestovních kancelářích a Vy tak můžete sehnat cestování levněji včetně letenek a ubytování. Do vybraného internetového obchodu přecházíte z plné peněženky a výhodné nakupování může začít. Nákupy se zaznamenávají automaticky a během 2 dnů bude casback zobrazen na účtě peněženky, schválen je do 4 týdnů.

Jaký je poplatek za využití služby?

Žádný. Služba je zdarma a při registraci se Vám navíc připíše vstupní bonus 50 Kč. Uživatel služby plné peněženky dostane casback tzn. reálné peníze zpět, ale může dostat i další slevové kódy na další slevy z plné peněženky při vyplňování objednávky ve zvoleném e-shopu. Zároveň můžete využít různé věrnostní programy. Čím více nakupujete, tím více peněz a výhod získáváte. Výhoda  oproti běžnému věrnostnímu programu je, že zde nezískáváte pouze body za nákupy, ale hlavně se Vám připisuje odměna v českých korunách přímo na bankovní účet k využití dle uvážení každého uživatele.

Důvody proč to vyzkoušet!

S plnou peněženkou získáte peníze zpět ve stovkách obchodů, které jsou s touto službou propojeny, mezi nejznámější patří O2, Astratex, Halens, Slevomat, Kasa.cz, e-Proton a mnoho dalších. Užívání plné peněženky je zdarma, žádné skryté poplatky. Nakupujete dle plánu jako obvykle, ale získáváte něco navíc. Pro další slevy můžete použít slevové kupóny. Při doporučení přátel získáte bonus 100 Kč, při registraci 50 Kč.

Výhodné nákupy

Zuzana K.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman