Úvodní stránka » *Životní styl* » Vybíráte kuchyňské spotřebiče?

Vybíráte kuchyňské spotřebiče?

Zařizujete si novou domácnost či rekonstruujete starší kuchyni? Zajisté jste si již položili otázku, zda je lepší orientovat se na levnější a dostupnější spotřebiče, či zda zvolit kvalitu za vyšší cenu. Na našem trhu je nepřeberné množství výrobců, kteří slibují tu více, tu méně. Jaká je realita zjistíte mnohdy bohužel až když jste nuceni řešit problém. Nejenže nefunkční spotřebič značně zkomplikuje život, ale mnohdy samotný proces reklamace je pouze pro silné a psychicky odolné jedince.

Ze svého okolí jistě znáte případy, kdy spotřebič vypoví službu téměř na den přesně s koncem záruční doby. Nabízí se otázka, zda výrobci marní čas vývojem součástek jen natolik kvalitních, aby jejich životnost stěží přečkala onu již zmiňovanou záruční dobu, nebo zda se jedná o pouhou náhodu. Pokud nechcete riskovat, že podobné peripetie s vadnými a nefunkčními spotřebiči budete muset řešit i vy, je lepší  variantou orientovat se na kvalitnější výrobky. Na rčení, že nejsme tak bohatí, abychom si kupovali levné věci, něco je. Investice do kvality se vyplatí. Nejenže seriózní výrobci nabízejí delší záruční servis, rovněž většina z nich nebude riskovat své dobré jméno, které budovali po dlouhá léta.

Rozhodli jsme se tedy, že chceme kvalitu, a že za ni si rádi něco připlatíme. Je to přeci investice do budoucna. Jakého výrobce ale zvolit? U nás jsou za nejkvalitnější považovány značky Miele a AEG. Paradoxně o luxusní francouzské značce s dlouholetou tradicí De Dietrich u nás slyšel málokdo. Její historie sahá až do sedmnáctého století. Výrobky firmy De Dietrich odpovídají svými parametry, designem i kvalitou ovládacích prvků nejvyšší kategorii  domácích spotřebičů. Chladničky této firmy představují absolutní špičku na našem trhu. U kombinovaných chladniček je použit výjimečný systém, který odstraňuje etylén uvolněný ze skladovaného ovoce a tím je jeho kvalita a doba použitelnosti značně prodloužena. Tento proces je zaručen po celou dobu životnosti spotřebiče, bez nutnosti další obsluhy.

Z nově představených spotřebičů stojí za zmínku také pyrolytická trouba MATRICS, bílá indukční deska, plynová deska se senzorovým ovládáním a designově velmi vyvedené odsavače par. Zajímavostí je potom například indukční deska WOK či deska Teppan Yakki pro milovníky japonské kuchyně. Značka domácích spotřebičů De Dietrich patří do portfolia značek skupiny FAGOR ELECTRODOMESTICOS. Jedná se o výrobce spotřebičů pro náročnou klientelu, která si uvědomuje, že za kvalitu bude muset sáhnout hlouběji do kapsy. Na druhou stranu se jim ale tato investice v průběhu desetiletí spokojeného užívání produktů vrátí. Novým oficiálním prodejcem této značky je Kuchyňské a interiérové studio Dopita. Značka domácích spotřebičů DE DIETRICH patří do portfolia značek skupiny FAGOR ELECTRODOMESTICOS, pátého největšího výrobce bílé techniky v Evropě.

De Dietrich 

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman