Úvodní stránka » *Životní styl* » Vnitřní žaluzie vysoké kvality pro váš domov

Vnitřní žaluzie vysoké kvality pro váš domov

Nejběžnějším řešením pro zastínění oken jsou vnitřní či venkovní žaluzie. Vyznačují se vysokou praktičností, příznivou cenou a perfektním způsobem pro vytvoření soukromí ve vašem domě nebo bytě. S pomocí široké barevné škály si můžete vybrat odstín, který se bude skvěle hodit do vašeho interiéru, a to do plastových i dřevěných euro oken. Produkty v oblasti žaluzií však nenabízí pouze klasické hliníkové lamely, ale také horizontální bambusové a dřevěné žaluzie a vertikální modely s plastovými a různými látkovými lamelami. Ovládání je snadné díky řetízku, šňůrce či klice, náročnější uživatelé bude nadšení z motorického řízení. Nemusíte se obávat, pokud máte atypické rozměry oken, stínící produkty se vyrábí přímo na míru tak, abyste byli maximálně spokojeni.

Vnitřní žaluzie z hliníku do všech domácností

Oblíbené vnitřní žaluzie se využívají nejen v domácnostech, ale také v kancelářích a obchodních domech. Kvalitní produkty poznáte podle precizní výroby s důrazem na detail a samotné zpracování. Vnitřní modely se dále dělí na plastové a látkové, ovladatelné jsou ručně nebo motoricky dálkovým ovladačem, případně tlačítky na zdi. Nejvíce domácností vlastní hliníkové žaluzie, méně lidí dává přednost přírodním dřevěným. Výrobky z hliníku mají vysokou životnost a jsou poměrně levné. Mezi další výhody patří krátké dodací lhůty, a to až do 4 dnů od objednání, univerzální využití pro všechny typy oken, možnost volby šikmého provedení nebo různého typu ovládání. Na výběr je velká škála barev a dekorů.

Další stylové provedení žaluzií

Do rodinného domu v přírodním stylu se více hodí dřevěné nebo bambusové lamely, které příjemně doladí celý interiér k naprosté dokonalosti. Ovladatelné jsou pouze ručně, ale to jim neubírá na kvalitě provedení. Dřevo je stálé, pružné a odolné, kromě střešních oken jej můžete namontovat do všech typů oken. I zde je na výběr velké množství přírodních barev. Do kanceláří a francouzských oken si lidé volí spíše vertikální žaluzie, ty skvěle zastíní velké prosklené plochy. Svěřte se do rukou odborníků, firma Hixon nabízí vnitřní žaluzie prvotřídní kvality vyrobené u nás v České republice, již od roku 2008 se zabývá také sortimentem rolet, sítí proti hmyzu, markýz a garážových vrat.

vnitřní žaluzie

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman