Úvodní stránka » *Zdraví a kosmetika* » Vitamíny na vlasy pro lesk, kvalitu a hustotu

Vitamíny na vlasy pro lesk, kvalitu a hustotu

Vlasy jsou dominantním prvkem každého člověka. Dokáží výrazně změnit vzhled a dodat sebevědomí. Pro ženy jsou symbolem krásy, ženskosti a vitality. Krásná a bohatá hříva ale není zadarmo. Je zapotřebí vlasům věnovat alespoň minimální péči.

6pack_18d1012b-ac6d-4c31-b52e-d0eb415d6346_x738.webp

Co vlasy skutečně potřebují?

Vlasy pro svůj růst, zdraví a sílu potřebují ideální klimatické podmínky, výživu zevnitř i z vnějšku. Stav našich vlasů se liší podle ročních období, např. ve vlhkém počasí krepatí, v letních měsících jsou vysušené. Pro celoroční prevenci je vhodné používat vitamíny na vlasy, které je vyživí přesně tak, jak potřebují. Jsou ale další věci, na které je dobré dát si pozor, jelikož vlas poškozují. Pojďme se na ně podívat.

Tip! Vyzkoušejte novou třešňovou příchuť dokonalých vitamínů. Nejen, že chutnají skvěle, ale obsahují 360 gumíků s nadupaným složením pro zdraví a vitalitu vlasů. A navíc zabraňují jejich nadměrnému vypadávání.

Co nedělat, jestliže chcete krásné a lesklé vlasy?

Nehledejte v tom žádné složitosti, povětšinou se jedná o základní běžné věci. Ty však ale ovlivní, zda budete mít zdravé lesklé vlasy nebo ne. To totiž závisí na struktuře vlasu, zda je správně uzavřený, a tím pádem lesklý a hladký. Na vlasy nepoužívejte jen samotný šampon, ale i kondicionér, který vlas zacelí a uhladí. Maska na vlasy čas od času vaše vlasy ještě více rozzáří a dodá jim sílu. Doporučuje se na závěr umýt vlasy studenou vodou pro jejich uhlazení a prokrvení pokožky hlavy.

Pokud máte příliš tvrdou vodu, na závěr je v posledním kroku opláchněte destilovanou vodou nebo minerálkou.

Pozor na příliš časté foukání vlasů horkým vzduchem, žehlení a kulmování. Důležitá je také správná technika fénování vlasů, kdy foukáme vzduch od kořínků ke konečkům, ne naopak. K tomu použijte kvalitní kartáč na vlasy s přírodními štětinami či plastovými zoubky. 

A na závěr pro zdůraznění lesku, použijte olejíček na vlasy.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman