Úvodní stránka » *Životní styl* » Víme, kde zažijete opravdu nezapomenutelnou svatbu

Víme, kde zažijete opravdu nezapomenutelnou svatbu

Svatba je jednou z nejvýznamnějších životních událostí. Jak by také ne, vždyť si berete muže či ženu, po jehož (či jejímž) boku jste se rozhodli strávit zbytek svého života. A to je samozřejmě potřeba náležité oslavit.

svatba ve vinařství.jpeg

Nezapomenutelnou svatbu, na níž hned tak nezapomenete, vám uspořádá třeba Vinařský dvůr na faře na Pálavě v malebné obci Ivaň. Zde proudem teče nejenom to nejlepší moravské víno, k jehož výrobě vinařství používá kvalitní hrozny z vlastních vinic obhospodařovaných ekologickou cestou, ale především tu pořádají typické moravské svatby. I s cimbálovkou.

Svatební romantika pod Pálavou

Svatební den máte možnost prožít uprostřed moravských vinic, obklopeni historickými zdmi fary. Kde si říci ano? Možností je hned několik. Třeba právě uprostřed vinice s malebným výhledem na Pálavu. Nebo na kouzelně vyzdobené farské zahradě. Toužíte po svatba v kostele? Ani toto vaše přání nezůstane nevyslyšeno. Věrnost si budete moci slíbit v kostele svatého Bartoloměje chráněném jako kulturní památka. Zde samozřejmě lze zařídit i necírkevní obřad.

Pravá nefalšovaná moravská veselka

A kde prožít nefalšované moravské veselí až do brzkých jarních hodin? Možnosti jsou opět dvě: buď ve venkovních prostorách barokní fary s letní zahrádkou, nebo v autentickém moravském vinném sklípku přímo pod farou, který pojme až sto hostů.

Servis pro vaši svatbu

Vinařství Holánek v pořádání svateb rozhodně není žádným nováčkem. A servis, který novomanželům a svatebčanům poskytuje, je opravdu špičkový. Vaši svatební hostinu vám zorganizuje od A do Z. Připraví vám svatební menu, jehož součástí budou ta nejlepší vína z jeho vlastní produkce, zařídí cimbálovku (bez ní by to asi nešlo) i připraví kouzelný pokoj pro novomanžele. Zkrátka udělá všechno pro to, abyste na svůj svatební den dlouho vzpomínali. Ideálně do konce vašeho života. Když zkrátka svatba jižní Morava, tak jedině ve Vinařském dvoře na faře.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman