Úvodní stránka » *Životní styl* » Vestavěné skříně zaručují více úložného prostoru

Vestavěné skříně zaručují více úložného prostoru 

vestavene-skrine-do-loznice.jpg

Volíte do svého domu či bytu nový nábytek? Pořádně si vše změřte a promyslete. Pokud zvolíte vestavěné skříně na míru, určitě neprohloupíte. Rozhodně neplatí, že se hodí jen do malých prostor či do podkroví.

Maximum úložného prostoru a úspora místa

V posledních letech patří vestavěné skříně k nejžádanějším typům nábytku do nejrůznějších obytných prostor. Hodí se nejen do ložnice a dětského pokoje, ale i do šaten, předsíní, obýváku, kanceláře či pokoje pro hosty. Úspora místa je sice největším pozitivem, ne však jediným.

Výhod je celá řada:

  • maximální využití prostoru v místnosti;
  • ideální volba do podkroví a atypických tvarů pokojů;
  • hodně úložného prostoru;
  • snadná údržba – odpadá utírání prachu na vrchu i po stranách skříně;
  • nábytek na míru vypadá vždy luxusně.

Více polic a prostoru ve skříni ocení každý

Každá správná hospodyňka bude ráda za více úložného prostoru. V průběhu života střádáme více a více věcí, které je zapotřebí někam uložit. Tak můžeme snadněji udržovat náš domov uklizený a čistý. Pokud ale máme oblečení, boty, kuchyňské spotřebiče nebo dokumenty, které nemají své místo, nebudeme se mezi nimi cítit vůbec dobře.

Řekněte, pracovalo by se vám dobře, kdybyste měli pracovní plochu v kanceláři pokrytou šanony, složkami a stohy nezařazených dokumentů? Anebo by se vám dobře vařilo v kuchyni, kde není téměř žádná volná pracovní plocha? Určitě ne!

Lidé čím dál víc řeší dostatek prostoru kolem sebe

Cena bydlení za posledních pár let značně stoupla. Zvedá se i cena za energie a další služby. Lidé jsou tedy nuceni volit levnější pronájmy s menší plochou. Jsou tak čím dál více vynalézavější ohledně využití prostor v bytě. Investice do nábytku na míru se vyplatí a přitom nemusí stát desetitisíce. Nejoblíbenější variantou jsou vestavěné skříně do ložnice. Přece jen potřebujeme někam schovat oblečení (i to mimosezonní), náhradní povlečení, prostěradla, prostírání a další textil.  

Nábytek na zakázku i do rodinného domu

Není snad žena, která by nechtěla mít doma svou vlastní šatnu jako Carrie ze Sexu ve městě. I menší vestavěná šatna splní svou službu. A jestliže zvolíte dveře s výplní ze skla, opticky se vám celý interiér zvětší.

V současné době je objednání vestavěných skříní jednodušší než si myslíte. Snadno vše objednáte na internetu. S pomocí konfigurátoru si nastavíte tvar, rozměry, rozložení polic, druh materiálu a rovnou objednáte! 

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman