Úvodní stránka » *Životní styl* » Venkovní rolety Velux pro dokonalé zatemnění interiéru

Venkovní rolety Velux pro dokonalé zatemnění interiéru

Venkovní rolety vylepšují tepelné a izolační vlastnosti střešních oken. V létě zvládnou zachytit až 97 % slunečního záření, a tak skvěle ochrání váš interiér proti přehřívání. V zimních měsících naopak brání únikům tepla. Skvělé využití tak mají celoročně. Během dne dokáží zajistit naprosté zatemnění a vytvořit tak maximální soukromí. Slouží také jako výborná ochrana okna před poškozením povětrnostními vlivy a tlumí hluk z vnějšího okolí, např. z krupobití a silného deště. Dnes jsou k dostání venkovní rolety s pohodlným elektrickým, solárním či manuálním ovládáním, zkombinovat je lze s jakýmkoliv vnitřním zastíněním, jako jsou např. rolety a žaluzie.

Venkovní rolety Velux podle typů ovládání

Venkovní roleta Velux s jednoduchým manuálním, solárním nebo dálkovým elektrickým ovládáním kromě tepelně izolačního využití v celém roce dokonale zatemní váš interiér a vytvoří pocit příjemného soukromí. Rolety nejsou kompatibilní s jakýmikoliv střešními okny, které jste zakoupili před rokem 2002 včetně modelů s dodatečně namontovanou klikou sloužící pro spodní ovládání. V zimě počítejte se značnou úsporou energie, prostup tepla se sníží až o 20 %, a to se vyplatí. Ochrana proti hluku z venku je až o 3 dB. Montáž na okno probíhá zevnitř, není tak zapotřebí vstupovat na střechu. Stylové venkovní rolety Velux se solárním ovládáním mají baterie v horním krytu zařízení, energie se kumuluje, a tak je ovládací systém funkční i v noci.

venkovní rolety velux

Markýzy Velux do podkrovních staveb

Společnost MILPE Stavebniny s.r.o. nabízí zajímavé řešení také pro venkovní zastínění proti pronikání slunečních paprsků do podkrovních prostor bytů a domů. Markýzy Velux dobře regulují množství slunečního záření a dokáží snížit teplotu v interiéru až o 6 °C, vytváří tak příjemné klima i v horkých letních dnech. Výrobky jsou zhotoveny ze skleněného vlákna v síťové struktuře, mají barevnou stálost, nezabraňují výhledu z okna a umožňují v místnosti větrat. Česká společnost MILPE Stavebniny s.r.o. nabízí kromě stínících produktů střešní okna od značek Velux, Dakea, Fakro a Balio, půdní schody, stavební chemii a další sortiment za výhodné ceny. 

venkovní markýzy Velux

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman