Úvodní stránka » *Módní trendy* » Velkoobchody s oblečením jsou nejlepším řešením

Velkoobchody s oblečením jsou nejlepším řešením pro nákup většího objemu textilu

Sháníte reklamní trička, která budete rozdávat věrným zákazníkům? Potřebujete pracovní oblečení pro celou firmu? Chcete si nechat udělat týmová trička na příští volejbalový zápas? Plánujete shodné oblečení pro celou partu, abyste na příští akci dali vědět, že patříte k sobě? Ve všech těchto případech levně pořídíte ve velkoobchodech.

Z názvu „velkoobchod“ by člověk mohl získat pocit, že je potřeba nakupovat v tisících kusů, ale není tomu tak. Velkoobchody s oblečením vám sice neprodají jedno tričko, ale tisíce jich nakupovat také nemusíte.

Za velkoobchodní ceny nakoupíte levněji

Proč nakupovat ve velkoobchodu? Jedním z důvodů je množství. Když se vydáte do klasického obchodu v nákupním centru, pravděpodobně tam 20 stejných triček neseženete. Ani v e-shopu je spousta klasických obchodů nebude mít skladem. Naproti tomu velkoobchod je na tyto situace vybaven a dostatečně zásoben.

Velkým lákadlem jsou také velkoobchodní ceny. Obvykle platí, že čím více kusů odeberete, tím je cena příznivější. I u desítek kusů se dostáváte na zajímavé ceny.

I velkoobchody mívají výprodeje

Ještě více ušetříte, když nakoupíte ve výprodeji. Příkladem velkoobchodu, který výprodeje mívá, je Xfer. Koupíte tam trička, polokošile, mikiny, bundy a vesty, ale i pracovní nebo sportovní oblečení značek Xfer, Roller a jiných léty ověřených. Dokonce je možné si přes ně zajistit potisk či výšivku textilu, takže nebudete muset zvlášť oslovovat žádnou reklamní firmu. Pro velkoobchodní partnery nabízí Xfer také nadstandardní službu zakázkové výroby.

Xfer má kromě online obchodu také kamennou pobočku v Brně. Pokud si tedy chcete prohlédnout kvalitu textilu nebo barvy na vlastní oči, určitě se stavte. V prodejně vám také ochotně poradí s výběrem. Více informací najdete přímo na jejich webových stránkách https://www.xfer.cz/.

Velkoobchody s oblečením.jpg

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman