Úvodní stránka » *Životní styl* » Vdechněte svému domovu život kvalitním nábytkem

Vdechněte svému domovu život kvalitním nábytkem

Dům a domov jsou dva rozličné pojmy. Dům zkrátka nemusí být domovem. Aby se jím stal, je třeba jej zabydlet, vnést mu duši, kus své osobnosti. Prostřednictvím nábytku a vhodně zvolených doplňků.

Jedno pořekadlo říká, že jsme tím, co jíme. V tomto smyslu by se také dalo říci, že jsme tím, jak bydlíme. Téměř každý psycholog dokáže pohledem na zařízenou místnost s téměř stoprocentní jistotou stanovit, jaká osobnost v ní bydlí. Náš domov je v podstatě naším zrcadlem. Prozrazuje na nás mnohem víc, než si možná i přejeme, a je přitom jedno, zda si k zařizování pozveme profesionálního designéra či se do toho pustíme sami.

Obrátit se na designéra ano, či ne?

Záleží na tom, do jaké kategorie patříte. Jedna skupina lidí se do všeho s oblibou pouští po svém. A je jedno, zda se daná činnost protáhne na několik let. S takovýmto postojem jsem se do zařizování domu pustila já. A stejným způsobem jsem si založila zahradu. Dnes mohu směle prohlásit, že vše vzniklo pod mýma rukama a mám na tom svůj podíl. V každé rostlince i koutě v domě tak je kus mého já. Pak jsou ale netrpělivci, kteří chtějí mít všechno hned a teď. Perfektní a bez jediné chybičky. Nebo se zkrátka na roli svého vlastního designéra necítí. Důvodem však může být i prostý nedostatek času. Pak jsou služby interiérového designéra zcela jistě na místě.

Základem je kvalitní nábytek

O tom není debaty. Jedině kvalitní a ideálně nadčasový nábytek vám vydrží. A hned tak se neokouká. Je přitom jedno, zda vsadíte na sklo, plast či masivní dřevo. Na skandinávský, rustikální či vintage nábytek. Důležité je, abyste se s ním a na něm cítili dobře. Vybírejte proto svým srdcem. Nechte na sebe působit jak materiál, tak i barvy. Ty by se měly doplňovat, nebo si být v kontrastu. Spoustu inspirace najdete na internetu. Projděte si galerie světových i českých nábytkářských studií. Jednu z nich najdete například pod odkazem nábytkový ráj – kvalitní nábytek.

Navnadí vás fotografie zařízených interiérů

Na něm najdete inspirativní fotografie kuchyní, obývacích pokojů, ložnic, dětských pokojů, předsíní i koupelen. A padne-li vám nějaká do oka, budete si ji moci hned pořídit. Pod každou z fotografií najdete produktové fotografie jednotlivých kusů nábytku, které se na ní nacházejí. Ty si hned budete moci objednat. Tak neváhejte!

kvalitní nábytek z masivu

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman