Úvodní stránka » *Pro děti* » V očekávání? Online průvodce těhotenstvím odpoví na vše!

V očekávání? Online průvodce těhotenstvím odpoví na vše!

Těhotenství patří mezi nejzásadnější milníky v životě ženy. Emoce jedou na plné obrátky, chvíle naprostého štěstí a euforie se střetávají se strachy z budoucnosti. Den po dni se mění ženino tělo, ale zabrat dostává též psychika. To jsou důvody, pro které je dobré mít dostatek informací, které vedou ke zklidnění.

zena-in.com_modrykonik_01.jpg

Je běžné slinění? Nebo nechuť k sexu? Koho se zeptat na otázky, které se mohou zdát „hloupé“? Žádný dotaz není hloupý, tím spíše v těhotenství, kde má žena zodpovědnost za sebe i své nenarozené dítě. Vhodným zdrojem všech poznatků je web Modrý koník.

Pozor na dezinformace

Dnes se již ženy, které zjistily, že jsou těhotné, nevydávají do knihovny pro Velkou knihu o matce a dítěti. Doba se změnila a dnes raději každá sedne k počítači nebo s mobilem na gauč a začne googlovat. Bohužel tento způsob vyhledávání informací v sobě skrývá mnohá rizika. Internet je totiž místo, kde se mohou objevovat různé nesmysly, mýty nebo přímo vědomé dezinformace, které mohou těhotné nebo jejímu dítěti ublížit. Na prvních místech ve vyhledávačích se pak objevují stránky výrobců nebo prodejců, jejichž cílem není vzdělávat, ale zvýšit prodejem své zisky.

Ověřený online průvodce

Webové stránky Modrý koník jsou online průvodcem těhotenstvím, kde najde každá žena nosící svůj poklad pod srdcem to, co v daný okamžik potřebuje vědět. Kromě těhotenské kalkulačky je totiž součástí webu sekce těhotenství týden po týdnu s čísly od 1 do 40. Po zadání posledního data menstruace se žena dozví konkrétní týden a následně si může snadno vyhledat veškeré poznatky k danému období včetně vývoje plodu během těchto sedmi dní nebo změn, které se týkají jejího těla.

zena-in.com_modrykonik_02.jpg

Rady i anonymní poradna

Stránky jsou pravidelně kontrolované odborníky, proto se lze na informace stoprocentně spolehnout. V týdnech těhotenství proto nechybí ani popis jednotlivých vyšetření, které musí těhotná podstoupit nebo která si může nad rámec svého zdravotního pojištění zaplatit. A co dělat v případě, kdy stále nemá gravidní žena odpovědi na své otázky, které ji tíží? V ten okamžik se může obrátit se svým dotazem do anonymní poradny, kterou vedou lékaři nebo specialisté na různé obory související s mateřstvím, kojením nebo výchovou dětí.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman