Úvodní stránka » *Životní styl* » Užijte si Silvestr v Českém Krumlově

Užijte si Silvestr v Českém Krumlově

Přemýšlíte na poslední chvíli, kde strávíte Silvestra? Do konce roku zbývá už jen pár dní, a tak s případnou rezervací neváhejte. Na Silvestra již mnoho hotelů nepřijímá nové rezervace na poslední víkend v roce 2013, a tak není snadné se někde ubytovat. Naštěstí se však najde ještě několik hotelů či pensionů v Českém Krumlově, kde je útulné a klidné místo pro oslavu v úzkém kruhu blízkých nebo místo, kde se dočkáte bujarých oslav až do ranních hodin v rytmu skvělé muziky stále k dispozici. Navštivte státní hrad a zámek Český Krumlov, zámecké barokní divadlo, pozorujte středověké uličky a kamenné měšťanské domy…

Silvestr 2013 v Českém Krumlově

Přivítejte nový rok v Českém Krumlově, který je pro turisty velice lákavým místem díky své kulturní nabídce. Český Krumlov je okresním městem v Jihočeském kraji, 22 km jihozápadně od Českých Budějovic a nachází se pod hřebenem Blanského lesa a protéká jím řeka Vltava. Jedná se o významné turistické centrum Jižních Čech, které se může pyšnit umístěním na seznamu světového dědictví UNESCO. Pokud hledáte ubytování v Českém Krumlově tak vězte, že v tomto krásném historickém městě mají turisté v hotelích a pensionech k dispozici až 3500 lůžek. Ubytovat se můžete přímo v historickém centru nebo na klidnějším okraji města.

Speciální silvestrovské nabídky Vás zaujmou

Konec roku patří celorepublikově k nejsilnějším termínům všech ubytovacích zařízení. Navštivte pension Český Krumlov, kde poskytují nezapomenutelné ubytování ve zrekonstruovaném historickém domě, které se nachází přímo v centru města Český Krumlov. Rodinný pension Rosa Vám zaručí příjemný zážitek z dovolené. Po příjezdu vlastním vozem můžete využít velké uzamykatelné parkoviště ve dvoře pensionu, které je zahrnuto v ceně ubytování stejně jako chutné snídaně. Na každém pokoji je samostatné sociální zařízení a TV se satelitním příjmem, na recepci lze využít Wi-Fi zdarma. Pokoje jsou bezbariérové a můžete přijet i s Vaším domácím mazlíčkem.

ubytování Český Krumlov

Autor: Zuzana Klímová 

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman