Úvodní stránka » *Životní styl* » Užijte si romantiku v příjemném prostředí penzionu u Karlštejna

Užijte si romantiku v příjemném prostředí penzionu u Karlštejna

Toužíte nasát romantickou atmosféru? Rozhodně zařaďte do svého výběru některý z romantických hotelů nebo penzionů, které se nacházejí v Českém krasu, v romantické krajině protínané klikatící se řekou Berounkou. V našem článku se podíváme na penzion poblíž Karlštejna, který je ideální pro romantické chvíle s přítelem nebo rodinnou dovolenou a jako výchozí bod pro výlety do okolí.

zena-in.com_karlstejn-penzion_uvodni.jpg

Romantické ubytování

Díky pobytu v penzionu u Karlštejna zažijete nezapomenutelné chvíle, které jsou spojeny se zdejším stylovým ubytováním v romantických pokojích. Ubytování v penzionu Karlštejn nabídne klasické dvoulůžkové pokoje i třílůžkové pokoje nebo rodinné pokoje. Penzion je ideální pro:

  • Romantické pobyty a svatby
  • Rodinné pobyty

Není to tedy pouze o romantice pro dva, ale samozřejmě také rodiny s dětmi zde mají své místo. Velkou výhodou je umístění penzionu, který poskytuje ideální výchozí bod pro různé výlety do malebného okolí. Kromě toho zvládnete i větší rodinnou sešlost, třeba v rámci nezapomenutelné svatby ve zdejším romantickém prostředí.

zena-in.com_karlstejn-penzion_01.jpg

Okolí toho nabídne hodně

Určitě vás osloví aktivity v okolí, které zde můžete provozovat. Je jich opravdu velké množství. Romantickou krajinu máte jako na dlani a můžete objevovat její přírodní krásy, třeba v podobě vápencových lomů Velká a Malá Amerika. Ty jsou propojeny unikátními podzemními štolami. S dětmi můžete navštívit zdejší Zoopark Karlštejn, který nabízí pohled na unikátní druhy zvířat.

Ať už jako rodiče nebo páry, oceníte nepochybně také možnost navštívit místní vinné sklípky, kde ochutnáte proslulé karlštejnské víno. Toto víno má svou tradici je už od roku 1348 a objevování nových chutí bude jistě příjemným zpestřením vašeho pobytu. Spolu s okolní malebnou krajinou si jej vychutnáte o to intenzivněji a nepochybně přispěje k relaxaci vašeho těla i mysli.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman