Úvodní stránka » *Životní styl* » Úvěr: Rekonstrukce nemovitostí

Úvěr: Rekonstrukce nemovitostí

Uvažujete o rekonstrukci Vašeho bytu, domu či jiné nemovitosti určené k bydlení? Neodkládejte nevyhnutelné opravy z důvodu nedostatku financí. Můžete využít z několika možností a variant, jak financovat rekonstrukci či modernizaci Vaší nemovitosti. Na trhu je mnoho úvěrových produktů, ne všechny jsou však výhodné. Nejlepším řešením jsou úvěry, které jsou přímo určeny na rekonstrukce nemovitostí. Skvělým produktem stavební spořitelny Buřinka, která spadá pod Českou spořitelnu je aktuálně nabízený produkt OBNOVA.   

Rekonstrukce snadno a rychle

Úvěrový produkt OBNOVA nabízí individuální nastavení podmínek pro každého klienta. Jednání na profesionální úrovni zjednodušší žádost o úvěr a opravě či rekonstrukci nemovitosti už nebude stát nic v cestě. Na jeden byt můžete získat částku až do výše 350 000,- Kč. Mezi hlavní výhody tohoto úvěru bezesporu patří čerpání úvěru až do 100 % částky, samozřejmostí je úvěr bez zástavy. Současný produkt lze využít i k refinancování předchozích závazků vzniklých v souvislosti s bydlením.

Výhody s Buřinkou

Nebojte se, s Buřinkou získáte nízkou úrokovou sazbu (při splatnosti 10 let již od 3,39 % p.a.) a splátky si můžete rozložit na dobu splácení až 20 let. Oproti standardnímu spotřebitelskému úvěru máte garanci mnohem výhodnějších úrokových sazeb např. v porovnání s hypotékou, kde by jste na úrocích zaplatili mnohem víc. Nutné opravy a rekonstrukce nemovitostí řeší ve svém životě mnoho domácností, a tak je důležité co nejméně zatížit rodinný rozpočet. Jak lze čerpat úvěr OBNOVA? Jednoduše. Máte několik možností čerpání např.: bezhotovostně, a  to jednorázově, zaplacením kupní ceny nemovitosti, jednorázovou platbou např. na účet dodavatele stavby nebo na základě předložených faktur. 

Více informací Vám poskytne Stavební spořitelna Buřinka. 

rekonstrukce nemovitostí

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman