Úvodní stránka » *Módní trendy* » Udělejte si čas pro sebe. Luxusní šperky zvýrazní vaši krásu…

Udělejte si čas pro sebe. Luxusní šperky zvýrazní vaši krásu…

Málokterá žena nemá ráda hezké věci. Není divu, že si ženy tak oblíbily luxusní šperky od španělské značky TOUS. Jsou žádané pro svou jedinečnost. Zdůrazní krásu, sílu a charakter své nositelky. Mezi nejznámější ambasadorky patří zpěvačka Kylie Minogue, herečka Emma Roberts a slovenská modelka Daniela Peštová.

Oživte jarní šatník šperky TOUS

Originální bižuterie, ale i zlaté šperky z drahých kovů jsou v dnešní době již běžným symbolem ženské krásy. Srdce si získaly u mnoha žen po celém světě. Toužíte-li po tom vlastnit dokonalé klenotnické dílo, vsaďte na bižuterii TOUS. Přicházející jaro přímo vybízí k tomu rozzářit se s pomocí dobře vybraného šperku. Teplejší dny jsou typické svými pestrými barvami, které vídáme v dámském i pánském šatníku. S pomocí živých barev bychom měli nabrat ztracenou energii a zazářit pod reflektorem slunečních paprsků. Když perfektně sladěný outfit doplníte zářivým šperkem, budete naprosto dokonalá.

Luxusní šperky oživí každý styl oblékání

Máte ráda výrazné luxusní šperky, nebo spíše vyznáváte minimalismus v oblékání? Ať tak, či onak, na své si přijde každá nositelka. Výrobci pro vás připravili krásnou kolekci s neotřelými novinkami. Mohou udělat radost vám a vašim blízkým, které se rozhodnete obdarovat.

Jsou hitem zlaté, stříbrné nebo růžové kovy?

Většina českých žen dává přednost jen jedné barvě drahých kovů. I když se v minulosti nosily nejčastěji šperky ve stříbrné a zlaté barvě, v posledních letech je oblíbené i růžové zlato, tzv. rose gold. Nemáte-li vyhraněný styl, možná vás potěší kombinace těchto materiálů a barev. Záleží na vás, zda upřednostníte masivní šperky nebo se vám více líbí decentní řetízky a drobné prstýnky. Tenčí jemnější náramky můžete klidně vrstvit na sebe. Hezky vypadá kombinace stříbrné a růžové barvy.

luxusní šperky

Bižuterie je hezkým tipem na osvědčený dárek

Chcete-li potěšit šperkem i svou maminku, sestru a blízkou přítelkyni, chybu tím rozhodně neuděláte. Jestliže si netroufáte odhadnout správnou velikost prstýnku či náramku, zvolte řetízky a brože. Taková krásná brož se dá připnout na svetr, kabát a celý oděv tím krásně oživí. Pro osobnější dárek vyberte milý přívěsek, na který nechte vyrazit osobní datum či nápis. Dotyčná bude navždy vědět, od koho šperk dostala a co pro ni znamená.

Šperk jako promyšlená investice

Věděli jste, že je pořízení šperku také skvělým způsobem, jak investovat? Znáte ženu, která by nezatoužila po luxusním kousku s diamanty či alespoň malým briliantem? Tento luxus sice stojí více peněz a vaše peněženka se pěkně prohne, nicméně se pořád jedná o dobrou investici. Nakupovat drahé kovy se vyplatí vždycky!

Tip! Šperky Tous jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a drahokamů s využitím nejnovějších technologií. Dodržujte tedy pokyny uvedené v certifikátu pravosti u každého šperku, tím je udržíte v perfektním stavu co nejdéle.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman