Úvodní stránka » *Zdraví a kosmetika* » Účinné přípravky na bělení zubů

Účinné přípravky na bělení zubů

Dbáte na svůj vzhled, každodenně pečujete o Vaši pleť vlasy a tělo a stále Vám k dokonalé kráse něco chybí? Pokud chcete oslňovat zářivým úsměvem a toužíte po bělejších zubech, tak čtěte dále. Poradíme Vám, jak docílit krásného úsměvu s perfektním běloskvoucím chrupem v příjemném domácím prostředí. Vraťte Vašim zubům původní bělost a lesk. Nemusíte utrácet vysoké částky v kosmetických salonech nebo v stomatologických zařízeních i domácí procedury fungují.

Změna životního stylu před samotným bělením zubů

Než se odhodláte k domácímu bělení zubů, tak byste měli vědět vše o tom, jak docílit trvalého efektu bílého chrupu. Pouhá procedura Váš problém neřeší. Dbát byste měli na to, co jíte, pijete nebo na to jaký používáte odstín Vaší rtěnky. I s bílými zuby můžete docílit nepěkného nažloutlého pigmentu Vašich zubů, a to pokud používáte oranžové a fialové podtóny rtěnek nebo lesků na rty. Pozor na nápoje, které často pijete např. černý čaj, káva, červené víno nebo na potraviny, které jíte např. borůvky, ostružiny a další potraviny, které barví Vaše zuby. V případě, že kouříte, pokuste se přestat.

Krásné bílé zuby s dlouhodobým efektem

Před samotným bělením byste měli navštívit zubaře nebo zubní hygieničku, abyste měli jistotu, že máte dobře odstraněný zubní kámen, nemáte žádné zubní kazy a Vaše zuby jsou celkově zdravé. Neexperimentujte, kypřící prášek, kloktání peroxidu či agresivní přípravky určené spíše k úklidu Vaší domácnosti Vám k bělení zubů nepomohou, naopak mohou způsobit nevratné poškození zubů a dásní. K dostání jsou však i vysoce kvalitní přípravky např. švédské výrobky BeconfiDent, které jsou přímo určené k domácímu bělení zubů a neobsahují peroxid ani žádné další nebezpečné látky. Pořídit si můžete celou sadu na bělení zubů bez peroxidu. Výhodou je skvělá mátová příchuť, šetrné složení s fluoridem pro zpevnění zubní skloviny a především zaručený unikátní bělící účinek, který vyzkoušelo více než 60.000 zákazníků. 

ověřené bělení zubů doma 

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

  1. bělení (Martina, 24. 8. 2021 20:43:54) Odpovědět

    Také jsem dlouho hledala co by mi pomohlo s vybělením zubů a nakonec mi kamarádla doporučila gel white pearl z krásného úsměvu a musím říct, že to dopadlo na jedničku!

  2. bělení zubů (SAbina, 28. 8. 2021 11:14:14) Odpovědět

    Také jsem ve fázi,kdy si chci trošku vybělit zuby, tak vyzkouším. A jinak dobrý článek :-)

lifestyle magazine for woman