Úvodní stránka » *Životní styl* » Ubytování u Máchova jezera vám zaručí nezapomenutelnou dovolenou

Ubytování v chatkách u Máchova jezera vám zaručí nezapomenutelnou dovolenou s rodinou či přáteli

Kdo by netoužil poznat romantickou krajinu v okolí Máchova jezera, která je dobře známá především díky slavnému básníku K. H. Máchovi, jenž si toto místo velmi oblíbil a zmiňuje ho hned v několika svých dílech. Nacházejí se zde tajemné rokle, zvláštní útvary skal a rozlehlá vodní jezerní plocha. Máchův kraj je jako stvořený pro trávení příjemných chvil ve volném čase, navštívit můžete zříceniny hradů (Bezděz, Kokořín, Lamberk a Houska), vydat se na výlet na kole po cyklostezkách nebo si užívat slunné dny na pláži u jezera.  

Pobyt v přírodě s nádechem české historie

Pro turisty je kontrast krásné přírody a starobylých historických památek skvělým zážitkem. Proto se Máchův kraj těší tak velké oblibě a drží si dlouhodobě vysokou návštěvnost. Čeká vás opravdu velké množství sportovního vyžití včetně vodních radovánek na jezeře, bohaté kultury a mnoha cest vybízejících k výletům, které nadchnou všechny nadšené turisty a cyklisty. V okolí najdete také hrad Sloup v Čechách, zámek Zákupy, zámek Zahrádky a dobře známý zámek Dětenice, kde můžete navštívit středověkou krčmu a pivovar s úžasnou a nepopsatelnou atmosférou. Pokud vám to nebude stačit nebo plánujete opravdu dlouhý pobyt, vydejte se do Liberce do Zoo či aquaparku Babylon. K ubytování lze využít přímo chatky Máchovo jezero.

Dovolená u jezera v prostorných chatkách s verandou

Při plánování dovolené je velice důležité také ubytování. Máchovo jezero ubytování nabízí útulné prostorné chatky s verandou na Starých Splavech. Nechybí ani vybavení, jako jsou chladnička, jídelna s barem a připojení k bezdrátové síti. Sociální zařízení v areálu je společné. U čtyřlůžkových chatek jsou dvě ohniště, máte možnost si zapůjčit i gril. Děti si vyhrají na houpačkách, prolézačkách nebo pískovišti a věřte, že budou nadšené. V okolí máte možnost zahrát si třeba minigolf, zaskákat si na trampolíně či vyrazit na plavbu parníkem, případně si půjčit loďku a šlapadlo. Chatová osada Elite u Máchova jezera vám umožní strávit báječnou dovolenou s celou rodinou.

Máchovo jezero ubytování

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman