Úvodní stránka » *Životní styl* » Turecko 2020. Láká vás slunečná dovolená za dostupnou cenu?

Turecko 2020. Láká vás slunečná dovolená za dostupnou cenu?

Dovolená v Turecku nabízí turistům neomezené možnosti. Představte si rozsáhlé písečné pláže, teplé moře, rozmanitost místních tradičních pokrmů a starobylé historické památky z dob Byzantské říše, osmanského Turecka a antiky. Není divu, že se již nyní vyprodávají zájezdy Turecko 2020. K nejoblíbenějším destinacím patří bezesporu Turecká riviéra či letoviska Antalya, Alanya a Side. Stálý zájem je i o Řecko a Egypt.

Trend first minute zájezdů stále stoupá

 

Češi si každoročně kupují zájezdy s větším předstihem. Již nyní tedy vybírají dovolenou na léto 2020. Trend tzv. first minute zájezdů má tak rostoucí tendenci. Jaké jsou důvody? Zaměstnanci již začátkem roku nahlašují termíny dovolené na celý rok, především na léto, kdy se musí prostřídat se svými spolupracovníky. Dalším důvodem je obava, že neseženou v letních měsících tak narychlo pobyt podle svých představ a netrefí se přesně do doby volna v práci. Navíc, např. first minute Turecko 2020 je stále za velmi výhodnou cenu.

Turecko 2020

Proč Turecko 2020? Nejčastější důvody, proč je tak oblíbené…

Kdo tuto destinaci navštívil, tak byl okouzlen. Slunečná dovolená Turecko 2020 totiž představuje luxusní ubytování v hotelích, průzračně čisté moře a neomezené možnosti zajímavých výletů. Pojďme si shrnout nejčastější důvody, proč chtějí turisté i v letošním roce zamířit do Turecka:

ü  dovolená, kde vás budou hýčkat,

ü  rozmanitá orientální turecká kuchyně,

ü  zábavné vodní a adrenalinové atrakce,

ü  zlaté písečné pláže,

ü  přírodní divy a termální prameny,

ü  tradiční turecké lázně,

ü  teplé tropické počasí od jara do podzimu,

ü  překrásné historické památky.

Co jste možná nevěděli o Turecku?

V Turecku se sice mluví turecky, ale v turistických destinací se bez problémů domluvíte anglicky a německy. K vycestování do země nepotřebujete vízum. Stačí vám platný cestovní doklad s dobou platnosti minimálně 150 dní od vstupu do země. Časový posun je tu + 1 hodina. Tureckou měnou je turecká lira – 1 TL = 100 kurušů.

Turecko 2020

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman