Úvodní stránka » *Zdraví a kosmetika* » Trendy a novinky v modeláži gelových nehtů

Trendy a novinky v modeláži gelových nehtů

Buďte originální a pořiďte si stylové gelové nehty, módním hitem pro jaro 2017 je kolekce uv gelů s leštícími chameleonovými pigmenty, které můžete zakoupit pod názvem FLIP FLOP. Co si pod tím máte představit? Vyberete si požadovaný odstín, provedete klasickou modeláž nehtů a máte hotovo. Tyto gely totiž mění svou barvu při každém dopadu světla. Čím tmavší podklad zvolíte, tím bude výsledný efekt výraznější. S těmito produkty se pracuje snadno, jsou velmi pružné, dobře kryjí a nabízí mnoho krásných odstínů. I pro milovnice jemnosti je zde pastelová inspirace pro zlepšení jarní nálady, stačí zvolit libovolný jemný tón z kategorie Pastels Gel a dozdobit jej krásnými květinkami, vodolepkami či cripsovým brokátem.

Modeláž nehtů pro upravený vzhled rukou

Chcete-li mít krásné a pěstěné ruce s upraveným a bezchybným vzhledem vašich nehtových lůžek, vyzkoušejte praktickou modeláž nehtů. Na internetu nakoupíte veškeré základní pomůcky a materiály, doma tak můžete mít malé nehtové studio pro vás, kamarádky nebo další budoucí zákaznice. Na stránkách nehtyprofi.cz můžete nejen nakoupit vše, co budete potřebovat, ale dozvíte se tu i aktuální novinky a trendy v oblasti nehtové modeláže a zdobení. Buďte kreativní, přesto však pracujte s kvalitními a prověřenými produkty za příznivé ceny.

modeláž nehtů

Startovací sady na nehty pro každou ženu

Ať už toužíte začít s nehtovou modeláží jako začátečník nebo zkušený profesionál, tak budete potřebovat vhodnou sestavu přesně na míru vašim potřebám. Základní startovací sada na nehty obsahuje uv lampu pro vytvrzení nehtů, speciální gely a jiné pomůcky. Jednotlivé sady jsou k zakoupení v různých cenových relacích. Co by vám tedy nemělo chybět pro klasické potažení nehtů gelem? V každém případě využijete podkladovou bázi pro odmaštění nehtových lůžek tzv. primer, uv gely pro modelaci a finální vrstvu, odlakovače pro sundání gel laků, buničinu, pilníky a pomerančová dřívka. Také můžete vyzkoušet zdobení nehtů s pomocí razítek, třpytivých ozdob a nálepek.

nehty profi 

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman