Úvodní stránka » *Pro děti* » Tipy na povlečení a osušky Ledové království

Tipy na povlečení a osušky Ledové království

Pro své děti chceme jen to nejlepší, a tak se při výběru povlečení dlouze zamýšlíme. Pro naše ratolesti neznamená ložní prádlo pouze funkčnost, ale díky pohádkovým motivům se mohou noci strávené v dětském pokoji proměnit v dobrodružnou výpravu a dětská duše může během spánku neomezeně cestovat do světa fantazií. Darujte dětem na Vánoce nejnovější pohádkové povlečení s oblíbenými hrdiny, odměnou bude jejich obrovské nadšení. Dbejte rovněž na kvalitu a provedení zboží. Dětem lépe svědčí ekologické barvy, bavlněné materiály a praktické zapínání na zip. Aktuálně patří mezi největší bestsellery motivy z dílny Walta Disneye, jako jsou Ledové království, Cars, Myšák Mickey nebo česká klasika v podobě oblíbeného Krtečka.

Motivy z filmu Ledové království nikdy neomrzí

Nezapomenutelný příběh dvou hlavních hrdinek vypráví o odvážné a optimistické Anně, která se vydává na velkou výpravu k nalezení své sestry Elsy, uvězněné v království Arandelle ledovým kouzlem do věčné zimy. Na cestě Annu doprovází drsný horal Kristoff a jeho věrný sob Sven. Všechny malé obdivovatelky budou nadšené ze všech motivů povlečení Frozen, kde budou vyobrazeny tváře obou hlavních hrdinek. Určitě se zamilují do bavlněného povlečení Ledové království, které je z příjemného materiálu a má zapínání na zip. Skvělým dárkem bude také dětská osuška Ledové království nebo plážové pončo, které jsou vyrobeny z heboučkého materiálu s velmi dobrou savostí, zároveň jsou citlivé k dětské pokožce.

Jak vybírat povlečení pro děti a pro dospělé?

Kromě dobré zdravotní matrace a roštu je rovněž důležité, v jak kvalitním povlečení spíme, přece jen v posteli strávíme mnoho hodin denně. Nekvalitní zboží nám může způsobit různé ekzémy a nepříjemné alergie. Pokud chcete zakoupit dětské povlečení, nejvhodnějším materiálem je bavlna. Pro dospělé osoby je k dispozici výběr z více variant, kromě bavlny můžete vyzkoušet smyslný satén, nemačkavý krep nebo luxusní damašek. Flanel vás zahřeje v zimním období. Ložní prádlo by v každém případě mělo být savé a prodyšné.

ledové království

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman