Úvodní stránka » *Pro děti* » Tip na školní batohy pro malé i větší

Tip na školní batohy pro malé i větší

Výběr školního batohu nebo aktovky je hotová věda: musí dobře sedět, unést váhu učebnic, mít pořádnou životnost, a ke všemu se svému nositeli musí líbit. Když přidáme do požadavků ještě nízkou cenu a snadnou údržbu, sehnat typ, který by splňoval úplně vše, začíná být obtížné. My radíme vsadit na tuzemského výrobce Stil.

Aby záda netrpěla

Když si uvědomíte, kolik kilogramů v podobě učebnic, sešitů, penálů, přezůvek, svačiny a cvičebního úboru musí školou povinní denně nosit na zádech, pochopíte, jaká by měla být nejdůležitější kritéria pro výběr školního batohu. Nesmí poškozovat záda dětí ve vývinu, což znamená jednak ergonomické řešení, jednak nízkou hmotnost, aby zbytečně nezvýšil zátěž. Výrobce Stil navrhl právě takové odlehčené školní i studentské batohy, které se kromě ergonomických zad pyšní i prakticky rozčleněným prostorem, díky němuž se váha lépe rozloží, a podpůrným hrudním pásem. Záda a ramena nositele chrání pohodlné polstrování.

Zaostřeno na design

Školní aktovka pro prvňáčka se vybírá snadno - děti jsou v tomto věku vděčné za jakýkoli batoh s veselým motivem v pěkných barvách. Ovšem čím je vaše ratolest starší, tím má vyhraněnější styl, školní batoh pro 2. stupeň už proto nechejte školáky raději samostatně zvolit. I zde lze doporučit novou kolekci batohů Stil, v níž naleznete pestrou paletu barevných kombinací, vzorů a motivů. A i ty zářivější kousky jsou velmi vkusné! Firma své batohy opatřuje i reflexními prvky. Pro malé milovníky módy, kteří jsou rádi kompletně sladění, jsou tu výhodné sety, v nichž kromě batohu najdete další školní pomůcky se stejným motivem.

Kde batohy koupit?

To už záleží jen na vás. Pokud vám vyhovuje pohodlí nákupu z domova, porozhlédněte se na webovkách společnosti Stil. Výrobky této značky ale také seženete prakticky ve všech papírnictvích.

školní batoh 1školní batoh 2školní batoh 3

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman