Úvodní stránka » *Životní styl* » Tip na nejlépe vybavené fitness centrum v Ostravě

Tip na nejlépe vybavené fitness centrum v Ostravě

Chystáte se od Nového roku udělat něco pro své zdraví? Zlepšit si postavu, vyrýsovat svaly a zatočit s kily navíc? Hoďte vaše starosti a splíny za hlavu a běžte si zacvičit. Skvělým tipem je třeba fitness centrum v Ostravě FIT PARK, které má největší cvičební plochu o rozloze 2200 m² s více než 160 stroji světových značek.

Konec roku je ideální doba na to, abyste si naplánovali nový cíl do následujícího období. I když se říká, že předsevzetí jsou zbytečná a nemají smysl, neplatí to u každého. Chce to jen pevnou vůli a silné odhodlání konečně začít něco dělat. Je jedno, jestli půjde o silový trénink, běh, aerobik nebo vás nadchne jóga Ostrava. Vaše tělo vám vynaložené úsilí vrátí a budete se cítit mnohem lépe. Cvičení je navíc jistou formou odpočinku a relaxace, krásně si totiž u něj vyčistíte hlavu.

fitness centrum Ostrava

Fitness centrum v Ostravě FIT PARK je pro každého

Fitness centrum Ostrava je ideálním místem opravdu pro každého. Nezáleží na tom, jestli se chcete zapotit na klasických posilovacích strojích, nebo je pro vás to pravé ořechové kardio cvičení nebo funkční a core cvičení. Chodí sem pravidelně také sportovci z nejrůznějších oblastí, jako jsou hokej, fotbal, golf, atletika apod. V kardiozóně je k dispozici více než 60 strojů na běh a spinning, vyzkoušet můžete také veslovací trenažéry, rotopedy, elipticaly, orbitreky, stroje imitující chůzi po schodech, nebo dokonce trenažery pro nácvik šplhání na laně. Možnosti jsou opravdu pestré a nudit se rozhodně nebudete!

Skupinové lekce pro ženy, ale i pro mužské nadšence

Máte-li raději cvičení ve skupině, kde se navzájem motivujete a povzbuzujete, bude vás bavit některá z celé řady skupinových lekcí. Velmi oblíbené nejen mezi ženskými cvičitelkami jsou body rock, kruhové tréninky a fitbox. Fitness Ostrava myslí i na vyznavačky spinningu. A nechybí ani heat Ostrava, který můžete znát také pod názvem H.E.A.T. Jedná se o skupinové cvičení na speciálním pásu Maxerrunner s hudbou.

fitness centrum ostrava 2

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman