Úvodní stránka » *Životní styl* » Testy a recenze usnadní výběr zboží

Testy a recenze usnadní výběr zboží

Vybíráte si nový produkt nebo službu? Už máte vybranou barvu, značku a máte jasno v tom, co by daná věc či výrobek měl splňovat? Mezi důležité parametry, které ovlivňují naše konečné rozhodnutí při výběru jsou zkušenosti uživatelů, kteří si danou věc koupili před Vámi. Zajímá Vás jejich názor, jelikož výrobce může naslibovat spoustu zázraků a superlativů jen proto, aby jste v jejich obchodě utratili co nejvíce peněz.

Názory na zboží, prodejce i dopravu

Dnes jsme již na takové povedené obchodníky vyzráli a bojujeme proti nim s pomocí internetu, kde můžeme naleznout recenze na zboží všech kategorií od jídla, kosmetiky až po elektroniku. Hodnotit můžeme nejen výrobky, ale i prodejce, e-shopy a služby, které poskytují. U přepravních společností hodnotíme rychlost dodání, zacházení se zbožím a cenu za dopravu. Neméně důležitý je i celkový dojem a ochota prodejců či dopravců komunikovat. V horším případě nás zajímá, jak postupují při reklamaci, jejich ochota a vstřícnost při potížích.  

Hodnocení výrobků na testovacím blogu

Na serveru Testblog.cz si můžeme přečíst názory a hodnocení zboží zařazené do několika kategorií: jídlo, kosmetika, elektro a nářadí. Můžete tak získat rychlý přehled o kvalitě produktů a služeb na českém trhu, kde je nepřeberné množství značek. Mimo názory hodnotících uživatelů se dozvíte i složení či nutriční hodnotu výrobku nebo informace o tom, na co si máte dát pozor. U produktů naleznete i fotografie, které byly zhotoveny když se prováděly testy. K recenzím můžete přidávat nové komentáře, které ocení každý nový přicházející uživatel, který uvažuje o koupi. Na webu je odkaz na formulář, kam lze poslat tip na recenzi. Zaregistrujte se do newsletteru a přečtěte si novinky jako první.

recenze a testy

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman