Úvodní stránka » *Životní styl* » Těhotenské focení uchová vzpomínku na krásné období ženy

Těhotenské focení uchová vzpomínku na krásné období v životě ženy

Ne nadarmo se říká, že je těhotenství nekrásnější období ženy. Obzvlášť, když je to poprvé a nastávající maminka si to může opravdu užít. Nejlepší způsob, jak si vzpomínky na rostoucí bříško uchovat, je těhotenské focení.

tehotenske-foceni.png

Těhotenské focení zachytí nejen bříško, ale i emoce

​I když si možná říkáte, že vaše těhotenství není zase až tak růžové, s odstupem času na nevolnosti, pálení žáhy a bolavá záda zapomenete a budete s úsměvem vzpomínat, jaké to bylo před narozením vašeho miminka. Maminky, které nemají větší obtíže, nebo jim k otěhotnění vedla strastiplnější cesta, si užívají pocity štěstí, harmonie, radostného očekávání a těší se na nový přírůstek do rodiny. Profesionální fotografka dokáže právě tyto pocity a emoce zachytit, a vykouzlit tak fotky, které stojí za to.

Amatérské nebo profesionální těhotenské fotografie?

I když vás určitě zvládne vyfotit partner nebo dobrá kamarádka, které věříte, nikdy to nebudou takové dokonalé fotky, jako od profesionála. A těhotné jsme my ženy párkrát za život, tak stojí za to nějakou tu korunu investovat.

A kde takového fotografa najít? Stačí zadat do vyhledávače na internetu „těhotenské focení Brno“ nebo Praha či vaše nejbližší okresní město a ihned uvidíte nabídku.

Jak probíhá těhotenské focení v ateliéru?

Výhodou focení v ateliéru je pohodlí, teplo, dobře nastavené světlo, které neovlivňuje sluníčko, ani zamračené počasí. Fotografka vás správně naladí, abyste se soustředila jen na své nenarozené miminko. Vyfotit se můžete třeba i s partnerem a dětmi.

​Nejlepší čas na těhotenské fotky je kolem sedmého až osmého měsíce, kdy mají ženy ještě dostatek sil. Chcete-li mít vskutku originální vzpomínku, nechte si zdokumentovat své těhotenství každý měsíc. Tuto sérii pak doplňte o focení novorozenců a o focení batolat do 1 roku Brno.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman