Úvodní stránka » *Módní trendy* » Stylové plavky pro jaro/léto 2014

Stylové plavky pro jaro/léto 2014

Zimní mrazivé dny jsou teprve před námi, avšak módní domy a obchodní centra se předhánějí s novými kolekcemi plavek již nyní. Z vitrín obchodů začíná dýchat jarní atmosféra a na figurínách je vidět nové jarní ošacení. Co pro nás přichystal módní průmysl v letošním roce? Zajímá nás především oblast spodního prádla a plavek. V prodeji jsou již nyní luxusní modely plavek, poletí kombinace všech stylů a vzorů a kombinování různých dílů. Vzorovaná podprsenka a jednobarevné kalhotky? Vše je dovoleno.

Co se bude nosit v letošním roce?

V kurzu budou asymetrické vzory, retro i volány, bikiny i monokiny. Udělejte dojem na pláži, pořiďte si nové plavky, které okouzlí všechny přítomné. Nahlédněte do internetové nabídky z pohodlí Vašeho domova na stránkách moje-pradlo.cz, kde je v nabídce nejen spodní prádlo od známých italských značek jako je Lormar a Siélei, ale i široký výběr dámských plavek od různých výrobců např. Litex, Jolidon, Winner, Freya a mnoho dalších. K zakoupení jsou dámské plavky v různých střizích, vzorech, barvách a velikostech. 

Plavky z příjemných a kvalitních materiálů

Hledáte plavky přímo na míru Vaší postavě? V kategorii plavek jsou pro snadnější výběr i podkategorie, kde najdete push-up plavky, dvoudílné a jednodílné plavky a veškeré doplňky k plavkám. Kromě plavek zde naleznete i krásné spodní prádlo, župany a ložní prádlo. V nabídce nechybí i renomované módní značky jako je Wonderbra, Bellinda, Triola a Roza. Atraktivní modely prádla a plavek zakoupíte za velice příznivé ceny, a tak nic nebrání v pořízení aktuálních módních novinek. Neváhejte a vyberte si ty správné plavky a spodní prádlo pro Vás!

plavky plavky

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman