Úvodní stránka » *Životní styl* » Stylové krby a krbová kamna

Stylové krby a krbová kamna

Domácí krby jsou stále oblíbenější a díky kvalitnímu provedení a modernímu designu se nemusíte obávat pořídit si krbová kamna nebo např. krby s otevřeným ohništěm. Dnes jsou krbová kamna bezpečná a při správné manipulaci nehrozí žádné nebezpečí úrazu. Podmínkou centrálních krbových kamen je samozřejmě dostatek prostoru a také výška stropu cca 250 cm. Krby seženete včetně veškerého vybavení jako je rošt, popelník a uzavírací klapky kouřovodu. Nezapomeňte se však poradit s odborníkem, jak krbová kamna používat a jak se o ně starat, pro Vaši bezpečnost je vhodná instalace odborníkem.

Krbová kamna jako designový doplněk pro každou domácnost

U krbu je příjemné trávit dlouhé zimní večery s rodinou a zpříjemnit si tak sychravé a studené počasí. Domácí krbová kamna se mohou stát centrem všeho dění, konzumace dobrých pokrmů a přátelská či rodinná posezení u krbu si brzy oblíbíte. Kouzelná atmosféra plápolajícího ohně a příjemného praskání dřeva je nenahraditelná. Pokud máte přece jen obavy o Vaše bezpečí nebo máte ve Vaší rodině malé děti, pořiďte si na svůj krb sklokeramické sklo, které je odolné proti vysokým teplotám.

Luxusní krby pro náročné za příznivé ceny  

Společnost Krbystyle, s.r.o. nabízí nejen krby, krbová kamna, bio krby, ale rovněž exkluzivní krby pro ty nejnáročnější. Široká nabídka krbů Vás mile překvapí, k dostání je nepřeberné množství variant, nejrůznějších tvarů a barev. Vybírejte pečlivě, Váš nový krb se zcela jistě stane nepřehlédnutelnou dominantou Vašeho obytného prostoru. Tato společnost se zabývá nejen prodejem krbů a krbového příslušenství, ale její prioritou je komplexním řešení realizace krbů s důrazem na osobitý a jedinečný design, profesionalitu a garanci kvality zhotovení. 

krbová kamna

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman