Úvodní stránka » *Životní styl* » Špičková česká gastronomie

Špičková česká gastronomie

Pod prvotřídní gastronomií v České republice si můžete představit ledacos. Avšak soudě podle většiny českých restauratérů mohou být zahraniční turisté poněkud zmatení. Jídelníčky v českých restauracích jsou natolik různorodé, že je těžké určit co spadá do pravé české kuchyně. Celosvětově je známo, že jsme pověstní jídelníčkem typu knedlo-vepřo-zelo, svíčkovou, hovězím vývarem s játrovými knedlíčky nebo třeba pečenou kachnou. Ze sladké kuchyně můžeme zmínit kynuté knedlíky, lívance a babiččin štrůdl.

Česká kuchyně není vůbec nudná

Vaření u nás  a česká gastronomie však není jenom o klasice a smaženém sýru s kečupem, naše kuchyně naopak vůbec není nudná, jak se na první pohled zdá. Naštěstí pořád existují odborníci, kteří mají naši českou gastronomii založenou na kombinaci vybraných prvotřídních jídlech servírovaných v příjemném prostředí, kde je dokonalý servis samozřejmostí a splňuje požadavky i pro ty nejnáročnější klienty. Společnost Vyšehrad 2000 Group tvoří profesionálové s bohatými zkušenostmi a jejich péči a služby jsou Vám k dispozici v rámci celé České republiky. Věnují se známým a významným restauračním zařízením např. jako Kavárna Obecní dům nebo Malostranská beseda. Pečují rovněž o multifunkční Areál Botanika nedaleko Prahy.

Skvělou novinkou je stravování zaměstnanců

Společnost Vyšehrad 2000 Group se snaží vytvářet českou kuchyni, která je trendová a je úkazem kvalitní české gastronomie. Novinkou je, že do portfolia nabízených služeb zařadili poskytování služeb v oblasti denního stravování zaměstnanců společností, tyto skvělé restaurace jsou provozovány pod obchodní značkou Food Garden. Dominantou společnosti jsou ale především profesionální cateringové služby, pod které spadá pořádání slavnostních večeří, rautů a různých akcí pro významnou českou i zahraniční klientelu.

Dokonalá svatba snů pro budoucí novomanžele

V rámci služeb společnosti Vyšehrad 2000 Group si můžete splnit svůj sen se svatbou se zajištěným kompletní svatebním servisem. Svatební koordinátorka společnosti pro Vás zařídí tzv. svatbu na klíč. Nebudete se muset o nic starat, vše od květinové výzdoby, dopravy, hudby až po svatební obřad a hostinu bude zajištěno a svůj velký den si budete moci užít naplno a bez starostí.

gastronomie

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman