Úvodní stránka » *Módní trendy* » Šperky s minerály s léčivými účinky

Šperky s minerály s léčivými účinky

Ženy mají šperky obecně velmi rády, zajímavou volbou pro ně mohou být ty s minerály či polodrahokamy, které jsou oblíbené nejen pro svou krásu, ale také pro magické a léčivé účinky. Někteří lidé u sebe nosí kamínky minerálů po kapsách nebo v kabelkách jako talismany, avšak k sehnání jsou velice pěkné a originální šperky v podobě náramků, řetízků a náušnic. Každý z nich má jiné léčivé schopnosti a vlastní energii, vybírejte tedy pečlivě podle svého instinktu, znamení zvěrokruhu a vkusu. Mezi polodrahokamy patří drahé kameny nespadající mezi drahokamy, kterými jsou diamanty, rubíny, smaragdy a safíry.

Krásné ozdobné šperky s minerály

Studio Johana Design nabízí rozmanitou nabídku drahých kamenů a šperky s minerály, to vše v kombinaci s chirurgickou ocelí a stříbrem. Jejich ateliér má e-shop i kamennou prodejnu, kde je k vidění krásná šperkařská práce z vysoce kvalitních antialergenních materiálů. Chcete-li někoho mile překvapit, pořiďte dané ženě celou soupravu, např. s chirurgickou ocelí. Zboží obdržíte v dárkovém balení, v němž nechybí certifikát pravosti kamene a jeho popis. Všechny výrobky jsou originály, a tak máte jistotu, že vyrobený kus nenosí nikdo jiný. Nabídka na internetových stránkách slouží především jako inspirace, můžete si nechat vyrobit šperk na zakázku, zvolit délku řetízku, jiné materiály apod. Nově jsou v prodeji andělé z broušených minerálů pro vaši ochranu, jedinečné kousky z mědi a minerály pro muže.

Nejoblíbenější magické kameny

Minerály mají rozličné vlastnosti, jinou léčivou sílu a jsou vhodné pro různé příležitosti. Velice líbivým léčivým krystalem je tyrkys podporující duševní i fyzickou stránku člověka. Ve formě náhrdelníku osvobozuje duši, dodává životní sílu, zlepšuje tvůrčí dovednosti a podporuje romantickou lásku. Citrín (kámen moudrosti) vás ochrání na cestách, zbaví vás zlých snů, nočních děsů a negativní energie. Tento zlatý kámen rovněž přináší hojnost a úspěch. Žíhaný jaspis nás nutí stát nohama pevně na zemi, zmírňuje nepříjemné pocity, strach a úzkosti. Skvělým čističem pro pleť a tělesné orgány je minerál sodalit, který podporuje krvetvorbu. Na akutní problémy a potíže ve všech směrech nejvíce pomáhá achát. Růženín je kámen čistoty, lásky a naděje. Další oblíbené polodrahokamy jsou křemen, tygří oko, akvamarín a ametyst.

minerály 1 minerály 2

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman