Úvodní stránka » *Životní styl* » Skvělé řešení pro kvalitní tisk

Skvělé řešení pro kvalitní tisk

Praktické tiskárny pro domácí využití jsou na českém trhu již mnoho let. Většina lidí vlastní současně s počítačem i domácí tiskárnu, která se dá pořídit již za pár stovek. Za velmi nízké ceny jsou k dostání tiskárny, které propagují kvalitní tisk a jednoduchou obsluhu, některé nabízejí i funkce pro kopírování a skenování. Tyto tiskárny slibují svým uživatelům bezchybný tisk dokumentů a fotografií v profesionální kvalitě za nízké ceny. Prodejci tiskáren se však již nezmiňují, že samostatné inkoustové kazety jsou ve stejné cenové kategorii jako samotná tiskárna.

Mimo tiskové kazety si pořídíte papír do vaší tiskárny a v případě, že si chcete tisknout i fotografie, tak si budete muset zakoupit kvalitní fotopapír. Navíc složitější druhy tisku jako velkoformát či leták větších rozměrů v domácím prostředí nezvládnete. Uživatelé se mohou obrátit na profesionální tiskárnu, která má veškerá vybavení pro nadstandardní druhy tisku a ve výsledku ještě ušetříte.

Tiskárna TYGR U STROMOVKY je skvělým řešením, jak dosáhnout vysoké kvality tisku za bezvadné ceny a to v nejrychlejších termínech. Rovněž nabízí kalkulaci na míru, tudíž nezaplatíte za to co nechcete a nebudete se muset snažit pochopit složitě rozepsané ceníky, které zcela jistě laikům nic neřeknou. Mimo jiné se zaměřují na dokončovací úpravy např. ořez, různé druhy vazby, skládání, bigování atd. Vytisknou i polepy na CD či samolepky na auta, okna, podlahy a trička dle vašeho přání. Věnujte blízkým vaše společné fotografie, partnera potěší koláž vašich portétů či vzpomínek z dovolených. Buďte profesionální a pořiďte si vizitky, které vás budou reprezentovat při práci, vaši obchodní partneři to ocení!

 

Autor: Zuzana H.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman