Úvodní stránka » *Životní styl* » Skvělá dovolená v Řecku v roce 2013

Skvělá dovolená v Řecku v roce 2013

Řecko se těší oblibě nejen díky své dlouhosáhlé historii a jedinečné atmosféře, ale i díky nádherné přírodě a skvělým řeckým pokrmům. Milovníci slunných dnů, pláží a podmořského světa si zcela jistě přijdou na své. Romantické duše nadchne velké množství malých ostrůvků s různými zákoutími, kde si mohou vychutnat kouzelný výhled na zvlněnou krajinu připomínající pozemský ráj. Ať navštívíte jakoukoliv část Řecka nebo řeckých ostrovů, místní kultura a nádherné vzpomínky Vám po dlouhou dobu zůstanou v paměti.  

Nejoblíbenější místa v Řecku, které stojí za to navštívit

Pokud jste si vybrali Řecko jako destinaci pro letošní dovolenou, určitě stojí za to navštívit ostrov Santorini, který je považován za diamant mezi řeckými ostrovy. Jedinečné scenérie Vám poskytnou pohled na bílé vesnice na útesech a nebesky čisté Egejské moře azurově modré barvy. Neméně oblíbený ostrov Rhodos je perlou v Egejském moři. Historické město křižáků, hory a příroda Vám učaruje stejně jako tamní údolí motýlů. Máte-li rádi rušnější místa, bude pro vás to pravé místo ostrov Kréta, kde je noční život města v plném proudu. Za bílého dne si však budete moci užít i chvíle klidu při procházkách a návštěvách historických památek.

Luxusní dovolená dle Vašich představ

Poznejte i další místa v Řecku a jejich krásu na ostrově Lesbos, Korfu nebo na zeleném ostrově Zakynthosu. V tuto chvíli nabízí cestovní kanceláře širokou nabídku pobytů u moře, nicméně pokud si stále nemůžete vybrat a současná nabídka pobytů v Řecku Vám přijde jako nedostačující, můžete dát přednost privátnímu cestování. CK Exclusive Tours poskytuje dovolenou, kterou lze naplánovat na míru dle Vašich požadavků.

Naplánujte si dovolenou sami

Letos tak můžete prožít léto jinak a dovolená v Řecku se může stát nádhernou vzpomínkou. Stačí si jen naplánovat ideální termín pobytu s libovolnou délkou, kterou chcete v Řecku strávit a po rozhovoru s cestovním konzultantem cestovní kanceláře si upřesníte co by měla Vaše vysněná dovolená zahrnovat, abyste byli maximálně spokojení. Zkušení pracovníci cestovní kanceláře Exclusive Tours připraví cenovou nabídku pobytu, která se pohybuje zpravidla od 300.000,-Kč na osobu a luxusní dovolená v Řecku se může realizovat.        

dovolená Řecko

Autor: Zuzana Klímová 

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman