Úvodní stránka » *Pro děti* » Školka Praha 10 je místem plným zábavy a dobrodružství pro děti

Školka Praha 10 je místem plným zábavy a dobrodružství pro děti

Soukromá mateřská škola Pro Family na Praze 10 v Dubči je umístěna v působivé prvorepublikové vile, jejíž součástí je krásná vzrostlá zahrada. Celá budova je po kompletní rekonstrukci a splňuje všechny požadavky na legislativu pro provozování mateřské školky v České republice. Toto zařízení vzniklo již v roce 1992 a od té doby se věnuje dětem a pomáhá jim s jejich rozvojem a prvními krůčky. Vaše nejmilejší ratolesti se rozhodně nebudou nudit, připraveny jsou různé kroužky, např. dětská jóga, keramika, plavání nebo canisterapie s pejskem Dougie a mnoho dalších.

Rodinná školka Praha 10 s příjemnou atmosférou

Útulná školka Praha 10 není příliš velká, což je výhodou. Jedná se především o klidné rodinné zázemí s porozuměním a příjemnou atmosférou. K dětem je přistupováno citlivě a individuálně. Zařízení má vlastní vzdělávací program, který je hodnocen jako nejlepší u nás v České republice. Pro Family má několik vlastních poboček, lehce si najdete tedy svou školku podle požadované lokality – Praha 9 – Lovosická, Praha 9 – Novoborská, Praha 4 – Točitá, Praha 15 – Dubeč, Praha 12 – Modřany a Měšice u Prahy. Zápis dětí probíhá celoročně, školka je v síti MŠMT a je pravidelně kontrolována Českou školní inspekcí. Otevřeno je od 7:00 do 19:00 hodin. Pro děti je zde kromě zahradní zelené plochy k dispozici také jízdárna s koňmi, plavání a tenis.

Školka Praha 10 Pro Family

Hravá výuka angličtiny v mateřské škole

Kromě lektora pomáhá s výukou anglického jazyka rodilý mluvčí, děti tak pochytí správný přízvuk hned v začátcích. Nenásilnou přirozenou formou se učí používat novou řeč v běžném životě, dítě se naučí požádat o pití, jídlo nebo knížku, bude umět říct, jak se má, co dělá a jaké hračky má rádo. Bude poznávat zvířata, barvy, tvary, předložky, části těla a dopravní prostředky, pochopí rozlišování přítomného, minulého a budoucího času. Učení probíhá stejně, jako když se nový človíček učí mateřskou řeč, nejmenší žáci si hrají, tvoří, kreslí, modelují a vystřihují a ani si neuvědomí, že postupně ovládají i druhý jazyk – angličtinu.

Školka Praha 10

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman