Úvodní stránka » *Podnikání* » Škola celostní a přírodní medicíny KAMATÉ

Škola celostní a přírodní medicíny KAMATÉ

Láká vás propojení studia klasické přírodní nebo čínské medicíny? Mít znalosti nejen z oboru tradiční vědy, ale zároveň získat zkušenosti z oblasti terapeutických přírodních cest a psychosomatiky? Vše má svou souvislost, cílem je vést pacienty k pozitivnímu přístupu, přírodě, duchovnímu a osobnímu rozvoji. Hlavním posláním unikátní školy Celostní a přírodní medicíny KAMATÉ, která byla založena v roce 2010 v Českých Budějovicích a v roce 2012 v Praze, je vzdělání formou moderní výuky v souladu s individualitou studentů a podporou zajímavých aktivit souvisejících se studiem.

Staňte se poradcem v oblasti celostní medicíny

Lákavým oborem na škole KAMATÉ je celostní medicína, zabývající se problematikou celostního lékařství a propojením této vědy s přírodou. Vystudovaný poradce získá nejen cenné vědomosti z klasické, přírodní a psychosomatické medicíny, ale naučí se tyto oblasti vzájemně propojit, a tak docílit nejlepšího možného stavu léčeného pacienta. Obor řeší velmi zajímavé okruhy, jako jsou základní principy ájurvédy, aromaterapie, homeopatie, astrologie, ale rovněž pochopí základní fungování lidského těla, biochemii, fyzioterapii a psychologii. V programu je mnohem více zajímavých témat, za zmínku stojí také čínská medicína. Tříletý obor je kombinací dvouletého oboru přírodní medicíny a jednoleté výuky psychosomatiky.

Získejte certifikát v oboru přírodní medicíny

Další možnosti pro studium je dvouletý obor přírodní medicíny. Již od pradávna má léčitelství z přírody velkou tradici, samozřejmě v kombinaci s poznatky z klasické vědy. Díky praktikování těchto dvou sloučených věd je možné podpořit stávající léčbu, případně zmírnit dopady a nežádoucí účinky oficiálních postupů. Poradce nejen léčí, rovněž pomáhá s prevencí různých onemocnění. Programová náplň oboru přírodní medicína je velmi bohatá a patří do ní témata, jako jsou kromě zmiňované ájurvédy, aromaterapie a homeopatie, také znalost Bachových esencí, diagnostiky kapky krve, kineziologie, muzikoterapie a dalších netradičních způsobů léčby.

škola celostní a přírodní medicíny

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman