Úvodní stránka » *Životní styl* » Sjednejte si úrazové pojištění pro celou rodinu

Sjednejte si úrazové pojištění pro celou rodinu a výrazně ušetříte

Jakýkoliv úraz je nepříjemný zásah do vašeho života. Dotkne se nejen vašeho zdraví, ale i pracovní budoucnosti, může zkazit vaše plány. Ovlivní i finanční příjmy, v krajních případech i na velmi dlouhou dobu. Také často vyvolává dodatečné náklady spojené s léčbou, rehabilitacemi a návratem do běžného života. Tyto následky alespoň dokáže alespoň částečně zmírnit úrazové pojištění.

Co vám úrazové pojištění přinese?

Úrazové pojištění kryje úrazy spojené se sportovní či jakoukoliv jinou činností, při níž existuje reálné riziko úrazu. Jeho funkcí je poté zajistit udržení životního standardu, na který jste byli zvyklí před úrazem. Výplata pojistného pokrývá náklady pojistného v době, kdy je kvůli úrazu v pracovní neschopnosti. Jde o hypotéku, jiný úvěr nebo nájemné. Hradí se z něj také prostředky, zajišťující dostatečně kvalitní léčbu. V případech nejhorších, když pojištěný zemře, slouží pojistné plnění jednak jako odškodnění pozůstalým, a také jako zdroj příjmů pro vyrovnání se se závazky pojištěného.

Výhodné podmínky u Generali

Úrazové pojištění je čistě rizikový typ pojištění, neexistují zde žádné možnosti spoření. Běžně se k němu neposkytují ani žádné doplňkové služby. Přesto lze mezi velkým množstvím různých pojišťoven nalézt výrazně lepší a horší nabídky. Pojišťovna Generali přichází s několika znatelnými výhodami.

Dominují jím především velmi výhodné podmínky, týkající se slev. Čím více členů rodiny do úrazového pojištění zapojíte, tím větší slevy můžete dosáhnout. Dostat se lze až na slevu ve výši 35 %. Nejen pro to je toto pojištění vhodné pro celou rodinu. Do jedné pojistné smlouvy můžete zahrnout až 8 osob, samozřejmě s různými pojistnými podmínkami pro každého z pojištěných.

V průběhu trvání lze pojištění měnit. S ohledem na vaše aktuální rizika a jejich změny můžete hýbat s výší pojistného, limity pojistného plnění či množství pojistných událostí.

Kdy se vám bude úrazové pojištění hodit?

Sjednat úrazové pojištění online je velmi snadné. Přes internetový formulář si domluvíte schůzku, připravíte si zamýšlené parametry pojištění a již brzy můžete podepsat smlouvy. Pokud si nejste jistí, co vše lze do pojištění zahrnout, využijte kalkulačku úrazového pojištění, kde se dozvíte i přibližnou částku pojistného a nastavíte si limity pojistného plnění.

Obecně slouží úrazové pojištění pro:

· smrt následkem úrazu,

· trvalé následky úrazu,

· paušální částky za jizvy, ztrátu zubů, zlomeniny apod.,

· denní odškodné,

· kompenzaci za hospitalizaci.

Na denní odškodné máte nárok i v případě hospitalizace, v tu chvíli jsou vám tak vypláceny dvě částky současně. Zároveň se denní odškodné poskytuje bez ohledu na vaši pracovní neschopnost. Pojistné plnění, nezažádáte-li si v průběhu o jeho změnu, vám pojišťovna garantuje v plné výši po celou dobu trvání smlouvy.

Úrazové pojištění je určené pro kohokoliv. Nezáleží na věku, úraz se může přihodit stejně dospělému člověku v nejlepších letech, jako seniorovi nebo batoleti. Sjednává se na dobu neurčitou.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

  1. pojisteni (Václav Falc, 11. 5. 2023 14:39:28) Odpovědět

    Jak je to s úrazovým pojištěním pro celou rodinu?Manželé a dvě malé děti?Děkuji za info

lifestyle magazine for woman